کد خبر 531024

عکس عجیب بیل گیتس پس از اعلام جدایی

رسانه‌های خبری تصویری از بیل گیتس را شکار کرده اند که وی با وجود اعلام جدایی، همچنان حلقه ازدواج در دست دارد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از  باشگاه خبرنگاران، در حالی که حدود سه هفته پیش، بیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت از اعلام جدایی از همسرش خبر داده بود، رسانه‌های خبری انگلیس تصویری از وی را منتشر کرده اند که وی همچنان حلقه ازدواج خود را در دست دارد.

به گزارش نشریه سان، بیل گیتس ۶۵ ساله، بنیانگذار مایکروسافت، در نخستین تصویری که از حضور عمومی وی پس از اعلام طلاق منتشر شده، به هنگام خروج از «هتل گرینویچ» در محله «وست ویلیج» در منهتن نیویورک، حلقه ازدواج در دست داشته است.

بر اساس تصویری که نشریه سان منتشر کرده، تصویر بیل گیتس با یک پولوشرت خاکستری، کفشی مشکی و در حالی که یک ژاکت را به کمر بسته و ماسک زده بود، منتشر شده است.

همچنین نشریه دیلی میل انگلیس نیز اعلام کرد در نخستین تصویری که از وی پس از اعلام جدایی اش از ملیندا منتشر شده، همچنین در دستان چپش حلقه ازدواج دارد.

طبق گزارش دیلی میل، بنیانگذار شرکت مایکروسافت روز شنبه در منهتن رویت شده است گفتنی است بیل و ملیندا در اوایل ماه جاری میلادی اعلام کردند از هم جدا می‌شوند. این زوج طلاق گرفته دارای سه فرزند به نام‌های جنیفر (۲۵ ساله)، روری (۲۱ ساله) و فیبی ۱۸ ساله اند.

99

بنا به گزارش‌ها، بیل گیتس از آغاز روند طلاق، حدود سه میلیارد دلار به ملیندا، همسر سابقش پرداخت کرده است. گزارش‌ها نشان می‌دهد که ملیندا گیتس، مبلغ ۸۵۰ میلیون دلار به صورت سهام شرکت طراحی باغ و محوطه‌های خارجی «جان دیِر» از بیل گیتس دریافت کرده است. این، علاوه بر انتقال سهام شرکت‌هایی از جمله کوکاکولا فِمزا و شرکت راه‌آهن کانادایی «اتو نِیشِن» است.

100

به تازگی یکی از سخنگویان بیل گیتس تأیید کرد که او حدود ۲۰ سال پیش با یکی از کارمندان شرکت مایکروسافت رابطه‌ای نامشروع داشته است.

این در حالی است که پیشتر نشریه نیویورک تایمز در گزارشی اعلام کرده بود ملیندا گیتس پس از اعلام خبر جدایی اش، به منظوراجتناب از رسانه ها، جزیره‌ای خصوصی را به قیمت شبی ۱۳۲ هزار اجازه کرده بود. بر اساس اعلام این نشریه، ملیندا گیتس «جزیره کالیوینی» (Calivigny) را در گرنادا (کشور جزیره ای در شرق دریای کارائیب) به منظور اقامت خود و فرزندانش اجاره کرده بود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر