کد خبر 527345

این بچه ها با طلاق میلیونر می شوند! +عکس

از زمانی که زن و شوهر میلیاردر و مشهور دنیای فناوری، بیل و ملیندا گیتس تصمیم گرفتند از یکدیگر جدا شوند، مبحث مالی بین ابن دو نفر نیز از دید رسانه‌ها مورد توجه قرار گرفته است، چرا که ثروت مشترک این دو نفر حدود ۱۳۰ میلیارد دلار ارزش دارد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از انتخاب، ممکن است بیل و ملیندا گیتس در حال تقسیم اموال باشند، اما تکلیف فرزندان آن‌ها چه خواهد بود؟ یه نظر می‌رسد آنهااز طلاق آسیب نمی‌بینند، این به این دلیل است که این زوج میلیاردر از  مدت‌ها قبل متعهد شده اند که بیشتر ثروت خود را که اکنون ۱۳۰ میلیارد دلار ارزش دارد، صرف امور خیرخواهانه کنند.

6

افزون بر این‌ها بیل گیتس بار‌ها گفته است که بیشتر ثروت خود را با سه فرزندش تقسیم نمی‌کند، جنیفر ۲۵ ساله، روری ۲۱ ساله و فیبی ۱۸ ساله  فرزندان بیل و ملیندا گیتس هستند.

خانواده بیل گیتس

گیتس در پاسخ به یکی از کاربران Reddit  مبنی بر اینکه آیا گزارش‌ها مبنی بر اینکه فقط ۱۰ میلیون دلار برای فرزندانش خواهد گذاشت حقیقت آورد یا خیر، گفت: "من قطعاً فکر می‌کنم که گذاشتن مبالغ هنگفت برای بچه‌ها به نفع آن‌ها نیست. برخی از مردم با این موضوع مخالف هستند، اما من و ملیندا از این موضوع احساس خوبی داریم. "

بیشتر بخوانید
ارسال نظر