کد خبر 526891

علت طلاق بیل گیتس و همسرش فاش شد

ملیندا گیتس، همسر ثروتمند ترین فرد دنیا از سال ۲۰۱۹ و پیش از اقدام رسمی برای جدایی، با وکلای طلاق گفتگو داشته است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از اسپوتینک، این زوج مشهور پس از ۲۷ سال زندگی مشترک روز سوم ماه مه از تصمیم خود برای پایان دادن ازدواج شان خبر دادند.

بر اساس اسناد به دست آمده، پس از انتشار گزارشی درباره ی ملاقات بیل گیتس با اپستین در نشریه ی نیویورک تایمز در اکتبر 2019، ملیندا بارها مشاوران خود را فراخوانده بود.بیل و نه ملیندا گیتس حرفی از علت طلاق خود نزده اند. اما بر اساس گزارشات، ماجرای ارتباط بیل گیتس با جفری اپستین که متهم به قاچاق جنسی کودکان بود، ملیندا را آشفته کرده بود و به گفته ی وال استریت ژورنال، گمان می رود همین مسأله یکی از دلایل اصلی طلاق این زوج مشهور باشد.

به گفته ی وال استریت ژورنال، این زوج مشهور در سپتامبر 2013 در شهر نیویورک در عمارت آپر ایست ساید ِ اپستین با او ملاقات کردند. برخی منابع به نشریه ی دیلی بیست گفته اند کمی پس از این ملاقات ملیندا با دوستان خود از ناراحتی اش از این دیدار صحبت کرده بود. گفته می شود تعدادی از دوستان نزدیک این زوج گفته اند ملیندا از رابطه ی همسرش با اپستین «برآشفته» بود.

ملیندا گیتس از سال 2019 و پیش از اقدام رسمی برای جدایی، با وکلای طلاق گفتگو داشته است.

او تلاش کرد با کمک وکلای چندین شرکت مختلف ازدواجی را ترمیم کند که «به شکل جبران ناپذیری از هم پاشیده بود.»

وال استریت ژورنال نوشت که نمایندگان بیل و ملیندا گیتس از اظهار نظر در خصوص دلایل جدایی آنها خودداری کردند.

گفتنی این زوج مشهور پس از 27 سال زندگی مشترک روز سوم ماه مه از تصمیم خود برای پایان دادن ازدواج شان خبر دادند.

بیل و ملیندا گیتس در بیانیه ی مشترکی که در توییتر منتشر شد بیان کردند: «پس از فکر و تلاش فراوان برای رابطه ی خود، تصمیم گرفتیم به ازدواج مان پایان دهیم. در 27 سال گذشته، 3 فرزند فوق العاده بزرگ کردیم و بنیادی ساختیم که در سرتاسر دنیا تلاش می کند تا مردم را از زندگی ای سالم و پرثمر برخوردار سازد.»

این تصمیم گرچه سر و صدای زیادی در محافل مختلف به پا کرد اما به گفته ی وال استریت ژورنال، از مدت ها قبل گرفته شده بود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ی انسان
    ۰ ۰

    پول خوشبختی نمیاره.......

  • بنده ی خدا
    ۰ ۰

    پول اگه همه چیزو درست میکرد اینم درست میکرد واقعا خیلی چیزا بخ دست پول درست شدنی نیست شاید آرامش بیاره ولی آسایش هرگز!همیشه این مشکلارو پولدارا دارن!