کد خبر 524609

پیشنهاد آموزش و پرورش برای حضوری شدن مدارس

وزیر آموزش و پرورش در خصوص پیشنهاد این وزارتخانه به ستاد کرونا در خصوص شروع سال تحصیلی جدید، توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، هنوز سال تحصیلی 1400ـ1399 در جریان است و امتحانات پایان سال دانش‌‌آموزان هم از اواخر اردیبهشت آغاز می‌شود اما وزارت آموزش و پرورش برنامه‌ریزی برای سال تحصیلی آینده را آغاز کرده است و از هم‌اکنون در فکر سال تحصیلی 1401ـ1400 است.

محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش گفت: ما به ستاد ملی کرونا پیشنهاد دادیم که اگر بنا باشد در شروع سال تحصیلی آینده، مدارس حضوری برگزار شود، باید واکسیناسیون توسعه پیدا کند و مصونیت اجتماعی بالا برود.

وی با بیان اینکه در بسیاری از کشورها، فرهنگیان جزو اولویت‌های واکسیناسیون هستند، گفت: ما هم درخواست کردیم که فرهنگیان جزو اولویت‌ها باشند.

اکنون باید دید که ستاد کرونا چه پاسخی به درخواست آموزش و پرورش دارد و آیا تا آغاز سال تحصیلی جدید، فرهنگیان جزو اولویت واکسیناسیون قرار می‌گیرند؟

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • مرد برفی
  ۱۳ ۱

  سلام بر همه ی همکاران فرهنگی سرزمین سبزم، با نهایت تأسف یکی از همکاران هنرستانی عزیز تر از جانم بخاطر کرونا آسمانی شد نمیدانم چرا باز هم وزیر می خواد با حضوری کردن مدارس هنرستانی ها را یکی یکی به قبرستان بفرسته مگه مهندسین هنرستانها ضدکرونا هستند وزیر اصرار داره چند تا مهندس مونده را هم با کرونا قتل و عام کنه تا راحت بشه

  • ناشناس
   ۱ ۱

   برادر سال دیگه رو میگه از الان ناراحتی یه خورده خنده داره باید مدارس حضوری باشه

 • ارتش
  ۱ ۰

  همش در حد حرف

 • یونس پلاسی
  ۱ ۱

  ای بابا بزارید کرونا کامل تموم بشه بعد الان هر کی واکسن کرونا رو زده باز هم کرونا رو گرفته واقعا چرا این کار رو میکنید آخه خود ما ام از خدامون هستش حضوری بشه ولی از وضع این کرونا حتی ی درصد کرونا تک جهان باشه بخدا خطرناکه بخدا بزارید کامل کرونا بره بعد

 • امید
  ۰ ۳

  به نظر من نباید حضوری باشه آنلاین بهتره تو این وضعیت کرونا آخه حضوری باشه؟؟ واقعا که

 • وطنم ایران
  ۱ ۰

  این مردک بی شعور « وزیر آموزش و پرورش » که ایرانی نیست که دلش باحال مردم این سرزمین بسوزه . این مزدور واسه دو ماه آخر خدمت خودش داره بزرگترین خیانت و جنایت رو در حق نسل آینده این کشور می‌کنه . این مردک عوضی بدونه هیچ خانواده ای سلامتی فرزندان خود و خودشان را به خاطر یک احمق پیر خرفت به خطر نمی اندازه .
  هرکسی که با این مردک همراه و هم نظر باشه خائن به وطن و مردم این کشور خواهد بود و خیانت آنها در یادها و تاریخ ایران زمین به یادگار خواهند ماند .

 • جفنگ
  ۰ ۰

  نه بابا مگه از جونمون سیر شدیم

 • احمد
  ۱ ۱

  من خواهشی که دارم بزارید کرونا تموم شه نمیدونم تا میخواد کرونا تموم بشه همه جا هارو باز میکنید ومدارس رو بعد که کرونا زیاد میشه میبندید مگه مریضید خوب بزارید کامل تموم بشه

 • ناشناس
  ۰ ۱

  ماهیچه هامون مدرسه نمیفرستیم

 • Zahra
  ۰ ۰

  وزیر اموزش وپرورش خودش احتمالا واکسن فایزر زده با خیال راحت بالای منبر رفته با جون جوانهای این مملکت بازی میکنه؛فقط یک کلام انچه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند؛خدایی بچه خودت بود تو این شرایط سیاه کرونا میفرستادی .فقط خدا را حاضر وناظر اعمالتونکنید وبا جون مردم بازی نکنید.دو ملیون دانش اموز بعلاوه خانواده هایشان سلامتیشون در گرو تصمیم شماست .لطفا غیر حضوری وکنترل شده امتحان بگیرید.

 • تی نورا
  ۰ ۰

  دوستان از وقتی ایشون وزیر شده همش به خانواده ها و بچه ها در هر شرایطی استرس داده الانم که بدتر نمی دونم این چه بلایی بود که نازل شده

 • دانش آموز
  ۱ ۰

  سلام، و عرض احترام خدمت مسعولان عزیز ،ممنون که سعی دارید مدارس را برای تحصیل بازگشایی بکنید ،چون واقعا بطور مجازی خواندن و پاسخگویی سخت میباشد.

 • رومینا
  ۰ ۰

  ایشالا که حضوری شه چون واقعا کیفیت آموزش آنلاین خیلی پایینه