کد خبر 516242

شوهر آزاده نامداری هنگام مرگش کجا بود؟! +عکس

جسد آزاده نامداری دیروز در خانه اش پیدا شد و این درحالی بود که یک خانم بازیگر اعلام کرد او ۸ ماهه حامله بود و نوزادش هم پسر بود!

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، تا این لحظه خودکشی آزاده نامداری قویترین فرضیه بوده است، اما باردار بودن آزاده نامداری می‌تواند خودکشی او را کمرنگ کند.

«آزاده نامداری» یکی از مجریان سابق صدا و سیما وقتی در خانه اش تنها بود درگذشت و یک ماجرای پیچیده را پیش روی ماموران قرار داد.

جسد آزاده نامداری دیروز در حالی پیدا شد که دو روز از مرگ او می‌گذشت و عجیب اینکه در ۲ روز غیبت سجاد عابدی شوهر او و بچه اش هم نبودند.

همسر آزاده نامداری هنگام مرگش کجا بود؟

بررسی‌های پلیس نشان داده است که شوهر و بچه آزاده نامداری از ۴۸ ساعت قبل به چالوس رفته اند و عجیب اینکه ماموران اورژانس هم زمان مرگ آزاده نامداری را ۲ روز قبل عنوان کرده اند و گفته می‌شود آزاده نامداری بخاطر مشغله کاری نرفته است!

تا این لحظه خودکشی آزاده نامداری قویترین فرضیه بوده است و بررسی‌ها در صحنه ادامه دارد.

آزاده نامداری و شوهرش سجاد عابدی

سجاد عابدی همسر آزاده نامداری کیست؟

آزاده نامداری مجری زن تلویزیون وقتی خبر ازدواج دوم خود را به طور رسمی اعلام کرد. اعلام این خبر واکنش‌های فراوانی را در صفحه اجتماعی نامداری به دنبال داشت.

اصلی‌ترین واکنش‌ها هم درباره هویت همسر جدید ایشان بود که برخی از طریق کامنت‌ها به برخی دیگر درباره آن اطلاعات داده بودند.

اما همسر دوم آزاده نامداری کیست؟

همسر دوم آزاده نامداری جوانی است به نام سجاد عبادی.

سجاد عبادی متولد ۱۳۶۰ و فارغ التحصیل رشته سیاستگذاری عمومی است.

وی سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه غیرانتفاعی (غیردولتی) مهرالبرز است.

اما پدر سجاد عبادی کیست؟

پدرشوهر نامداری؛ مشاور رییس دولت اصلاحات

رحیم عبادی پدر سجاد که متولد رامسر بوده و فارغ التحصیل تکنولوژی آموزشی است، در دولت هفتم یعنی دولت کارگزاران معاون وزیر آموزش و پرورش بود و رابطه مثبتش با رییس دولت اصلاحات او را به ریاست سازمان ملی جوانان و مشاوری رییس دولت هشتم رساند.

رحیم عبادی که پدرشوهر آزاده نامداری بود، استادیار دانشگاه فرهنگیان و عضو هیئت امناء و هیئت موسس و قائم مقام دانشگاه غیردولتی مهرالبرز اولین دانشگاه مجازی ایران است.

ارسال نظر

 • ناهید
  ۵ ۰

  اقا سجاد ماه هیچ وقت ماه زیر ابر نمی مونه ایمان داشته باش در مورد من و همسرم که این چنین شد

 • از خرم آباد
  ۳ ۰

  خداوند منان روحش باروح تمام اولیا محشور بگردان بالاخره پی هر تولدی مرگی هم هست راه حقی دیر یا زود باید بریم اما خوشا به آنان که پاک آمدن پاک رفتن من حیرتم ازاین مردم پس این طایفه زندکش مرده پرست تا که زنده هست میکشند به خفت خاری تا که مرد با عزت میبرندش سر دست

 • ناشناس
  ۲ ۰

  وجدان بهترین محکمه

 • الهام
  ۳ ۱

  حیف شد جوانیش حیف
  خدا به داد دخترش برسه با نبود مادر حالا چه کند
  مرگ بر حسودان

 • nika
  ۱ ۰

  خیلی پر ابهام هست مرگش !!! ذهن آدم نمی پذیره که چرا شوهرش تو روزهای تعطیلی عید زنش رو تنها گذاشته و بچه ی 4 ساله که بندرت از مادر جدا میشه با خودش برده و زنش دو روز فوت شده در منزل و این آقا اصلا تماسی باهاش نداشته !!!! من یه زنم اگر تمام دنیا باهام دشمن باشند ولی شوهرم پشتم باشه کافیه .