کد خبر 515144

مهران مدیری بهترین بازیگر طنز تلویزیون شد

از نگاه مخاطبان شبکه آی فیلم، مهران مدیری عنوان بهترین بازیگر طنز ایران را کسب کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سرانجام  انتخاب بهترین بازیگر طنز سریال‌های ایرانی با رأی تماشاگران شبکه آی فیلم به پایان رسید و مهران مدیری، مقام اول را کسب کرد؛ علی صادقی در جایگاه دوم ایستاد و محسن تنابنده به عنوان سومین منتخب نظرسنجی شناخته شد.

در مرحله نهایی این نظرسنجی که از روز دوشنبه ۲۵ اسفند تا روز شنبه ۳۰ اسفند به طول انجامید، مهران مدیری با کسب ۵۰,۱۳ درصد آرا به عنوان برترین بازیگر طنز ایران معرفی شد. علی صادقی نیز با کسب ۲۰,۸۱ درصد، به عنوان نفر دوم انتخاب شد. همچنین محسن تنابنده با ۱۵,۵۷ درصد سوم شد، جواد عزتی با ۷,۴۴ درصد و امیرحسین رستمی نیز  با ۶,۰۴ درصد به ترتیب رتبه‌های چهارم و پنجم را از آن خود کردند.

در این نظرسنجی که از ۱۵ آبان ۹۹ آغاز شده بود، ۵۰ بازیگر طنز کشور در ۱۰ گروه پنج نفره در مرحله مقدماتی با هم به رقابت پرداختند و ۲۰ بازیگر برتر به مرحله دوم راه یافتند که در مرحله بعد در پنج گروه ۴ نفره با هم رقابت و از هر گروه دو نفر به مرحله بعدی صعود کردند.

از مرحله نیمه‌نهایی با رقابت ۱۰ بازیگر منتخب دوره پیش، پنج نفر برای رقابت در مرحله پایانی با رأی مخاطبان انتخاب شدند تا در یک گروه پنج‌نفره، فینال این نظرسنجی را برگزار کنند.

رقبای  مرحله پایانی که از ۲۵  تا ۳۰ اسفند۹۹ برگزار شد، مهران مدیری، علی صادقی، امیرحسین رستمی، جواد عزتی و محسن تنابنده بودند که بینندگان آی فیلم از طریق ارسال پیامک، ثبت رأی در وب سایت و... در تعیین برترین بازیگر طنز ایران مشارکت و در نهایت مهران مدیری را به عنوان برگزیده این رویداد انتخاب کردند.

 هم اکنون نیز سریال  «نقطه چین» این هنرمند روی آنتن آی فیلم است.

ارسال نظر

 • فرزانه حق شناس
  ۱ ۰

  مهران مدیری در همه چیز بهترین هاست انشا الله همیشه سلامت و شاد باشند

 • ناشناس
  ۰ ۱

  بازی بلد نیست مردم اسیر شهرت اون شدن

 • فرزانه حق شناس
  ۰ ۰

  اقای مدیری یه عمره دارند بازی می کنند ان وقت تو میگی بازی بلد نیست یه کم انصاف داشته باشید ایشون یه عمر دل مردم را خدا دلشون را شاد کنه و شا


  اقای مدیری یه عمر دارند برا مردم بازی می کنند ان وقت تو می گی بازی بلد نیست یه کم انصاف داشته باشید

 • فرزانه. حق شناس
  ۰ ۰

  آقای مدیری یه عمره دارند بازی می کنند ان وقت تو میگی بازی بلد نیست یه کم انصاف داشته باشید خجالت بکشید

 • فرزانه حقشناس
  ۰ ۰

  ایشون یه عمر دل مردم را شاد کردند خداوند دلشان را شاد کند و ایشون را حفظ کند ❤💜💖💚💙🧡💗💞💝🧡🧡

 • فاطمه
  ۰ ۰

  خیلی دوست دارم مهران عزیز دل تو عشق مردم ایرانی چشم همه حسودا ازت درآد