کد خبر 513471

وزیر آموزش و پرورش خبر داد؛

پرداخت حق‌التدریس معلمان به طور کامل

وزیر آموزش و پرورش گفت: حق‌التدریس معلمان شاغل به طور کامل پرداخت می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش در خصوص حق‌التدریس معلمان بابت اسفند 98 و فروردین 99، اظهار کرد: سیاست ما درخصوص پرداخت حق‌التدریس شاغلان و بازنشستگان با گذشته هیچ تفاوتی نکرده است و هرکسی متناسب با کاری که کرده است، حتما حقوقش را دریافت می‌کند؛ اگر در محاسبه آن برای برخی از همکاران ابهامی پیش‌آمده است می‌توانند مراجعه کنند و رفع شود. 

وی اضافه کرد: چون حق‌التدریس‌ها را به طور کامل پرداخت نکردیم. برای برخی از فرهنگیان شائبه به وجود آمده است که یک بخشی داده می‌شود و بخشی داده نمی‌شود که این چنین نیست. هرکسی که کار کرده است حتما دریافت می‌کند و امیدواریم مابقی را به سرعت بتوانیم تأمین کنیم و پرداخت کنیم.

حاجی‌میرزایی افزود: در باب همکاری‌های وزارت آموزش و پرورش و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از قبل تفاهم‌نامه‌هایی داشتیم و همکاری‌هایی جریان دارد؛ در این جلسه، عرصه‌های متنوعی برای همکاری شناسایی شد که ان‌شاءالله در این روزها کار می‌کنیم.

وی ادامه داد: همه تلاش‌مان این است که در این‌ ماه‌های پایانی دولت، پایه این همکاری‌ها مستحکم شود و ان‌شاءالله در دولت‌های بعدی استمرار پیدا خواهد. 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • محمود
  ۰ ۰

  لطف فرمائید در باره پرئاخت حق التدریس اسفند 98وفروردین99منظور از متناسب با کار انجام شده را توضیح بدید.این حقیر قبل از کرونا هم از طریق فضای مجازی کار انجام داده ایم در زمان کرونا از وقت واستراحت خود وخانواده زدیم برای بچه های مردم .حالا شما چطور میخوایید بر اساس کار انجام شده حق ناچیز خودمان را پرداخت کنید؟

 • مرتضی
  ۰ ۰

  باز هم دروغ!!! دروغ!!!دروغ!!!
  تاکی و کجا می خواهید دروغ بگید؟؟؟؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  دروغگو دشمن خدااست،خجالت بکشید ،حیا کنید ،بس دیگه اخبار جعلی .