کد خبر 507017

یک فعال سیاسی؛

یا پاک دامن را نمی‌شناسید یا احمدی نژاد را هنوز نشناخته‌اید!

محمد مهاجری تاکید کرد: اینکه جوانفکر می گوید احمدی نژاد پاک دامن ترین است نشان می دهد یا او پاکدامن نمی‌شناسد یا احمدی نژاد را نشناخته است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از برنا، محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا، پیرو مصاحبه قبلی خود و اشاراتی که به فعالیت های انتخاباتی اخیر محمود احمدی نژاد کرده بود، با هجمه های زیادی از سمت طیف احمدی نژادی روبرو شد.

او در گفت و گوی تکمیلی در این رابطه گفت: حمله به من فقط توسط رسانه ها نبود و تعداد بسیار زیادی اس ام اس و پیام بر روی واتس اپ و سایر پیام رسان های داخلی برای من آمد که خیلی از آنها با ناسزاهای بسیار زشتی همراه بود که من حتی از بیان آنها معذورم ولی اگر احمدی نژاد دوست داشته باشد، برای او فوروارد می کنم.

او افزود: قطعا احمدی نژاد از داشتن چنین طرفدارانی شرمنده می شود من تا این سن برخی از این ناسزاها را نشنیده ام و برای اولین بار از زبان طرفداران احمدی نژاد می شنوم.

او درباره واکنش جوانفکر به اظهارات خود اظهار کرد: او به عنوان شخصیتی رسانه ای برای من قابل احترام است ولی در تیم احمدی نژاد کاره ای نیست و در فعالیت های سیاسی احمدی نژاد حتی جزو حلقه های دوم و سوم هم نبود. او سلامت نفسی دارد اما او را خیلی به حلقه های فعالیت های اقتصادی و سیاسی راه نداده اند ولی در بحث های رسانه ای او را در پیش قرار می دهند.

این فعال سیاسی اصولگرا تاکید کرد: من حتی از بسیاری از دوستان خود او شنیده ام که تیم نزدیکان احمدی نژاد جوانفکر را فردی ساده لوح می دانند که سینه سپر می کند و هزینه های سیاسی که دیگران خلق می کنند را می پردازد. دوما او از من به عنوان دو رگه سیاسی نام برده است حال دوستان باید قضاوت کنند که من اینطور هستم یا نه ولی دو رگه بودن از بی رگ بودن بهتر است و پیرامون احمدی نژاد آدم های بی رگ، زیاد پیدا می شوند.

او خاطرنشان کرد: همچنین گفته اگر پولی داده شده شاید باید به من داده می شد. من جهت اطلاع جوانفکر عرض می کنم که او جزو حلقه ۵ و ۶ هم نیست و از سال ۸۲ که احمدی نژاد شهردار شد مفاسد اقتصادی فراوانی در شهرداری داشت که متاسفانه نمی دانم چرا بر همه آنها، سرپوش گذاشته شد؟! سکه های فراوانی در نوروز ۸۴ به افراد متعدد دادند و همه هزینه های انتخاباتی و بریز و بپاش های مالی و مفاسد احمدی نژاد از همان زمان در جریان بود که جوانفکر اصلا در جریان نیست و شاید هم هست و سرپوش می‌گذارد.

مهاجری یادآور شد: اینکه جوانفکر می گوید احمدی نژاد پاک دامن ترین است، نشان می دهد یا او پاکدامن نمی شناسد یا احمدی نژاد را نشناخته است. احمدی نژاد حداقل در یک مورد فقط ۱۸ میلیارد تومان پول را از حساب دولت برداشته و به حساب دانشگاهی ریخته بود که وجود نداشت و حساب شخصی معاون او بود. اینکه چرا به پرونده های احمدی نژاد رسیدگی نشد برای من مشخص نیست ولی می خواهم دوستانه به جوانفکر توصیه کنم در مواردی که اطلاعی از آنها ندارد، ورود نداشته باشد.

او در پایان گفت: مساله مربوط به امروز نیست احمدی نژاد وقتی رییس جمهور بود افرادی را از تهران با هواپیما به شهرهای بزرگ کشور می برد که دنبالش بدوند و هلهله کنند و به او خوش آمد بگویند و برای این افراد، بلیط هواپیما، پول هتل، پول غذا و دستمزد و هدایا داده می شد این ها مسائل قابل عنوانی نبود کاش دستگاه قضا همت می کرد و به این موارد رسیدگی می کرد. از جوانفکر ممنونم که به دستور احمدی نژاد به این موارد ورود کرد و موجب شد من در این مورد حرف بزنم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۳ ۱

  توراخدا خجالت نمیکشید برای این مرد بزرگ چیزی میگوید دوران او پراید او دلار او طلای او پیشازهمه مسکن مستمندان او رابا کدام ریس جمهور مقایسه میکنید ملت هر چه زنگی کرد دوران او بود به خدا الان میخواهند زنده بمانند نه زندگی کنند.

  • ناشناس
   ۱ ۴

   بله بزرگوار ماهم از طرفداران احمدی‌نژاد بودیم ولی احمدی‌نژاد آن زمان که تابع ولایت فقیه بود نه احمدی‌نژاد الان.. .امام خمینی فرمودند ملاک و میزان سنجش حال فعلی افراد است .امیدوارم خدا هدایتش کنه و برگرده

 • مردم
  ۱ ۱

  این میخوادکشورونجات بده؟یکی مبخکادخودشونجات بده بمب نفاق رااین آقاتوکشورمنفجرکرد.تکیه به دیوارخراب است

 • احمد
  ۰ ۰

  یک کم بیشتر فکر کنید و سخن بگید مردم فهیم ایران را بیشتر از این به مسخره نگیرید اگر دکتر احمدی نژاد پاک دامن نیست پس پاکدامنی در این سرزمین وجود ندارد احتیاج به نظر بعضی ها که بوئی از پاکدامنی نبردن نداریم سابقه و فعالیت و مردم خواهی دکتر احمدی نژاد بر ضعفا و ففرا پوشیده نیست همانطور که دستهای وارد شده در بیت المال را مردم میشناسند طرفداران دکتر احمدی نژاد را ببینید همه فقیر و گرفتارند در حالی که طرفداران حضرات همه از پول بیت المال فربه و بی قید و بند همین که هنوز نیامده و از چند ماه قبل همه در برابرش جبهه گرفتند نشانه پاک دامنی ایشان است

 • مهرداد سربندی
  ۰ ۱

  جناب مهاجری عزیز
  آقای جوانفکر در مورد پاکدامنی احمدی نژاد حقیقت رت گفته است. برای اثبات پاکدامنی او فقط کافیست به چهره او نگاه کنید. خودتان متوجه می شوید چرا هنوز پاکدامن است. در ایران هم هیچکس به دنبال اثبات آلوده بودن دامن احمدی نژاد نیست. اما همه می دانند که او پاکدست نیست . دستان آلوده 18 میلیارد می برد. نه دامن آلوده.

 • ایمان
  ۰ ۰

  مهاجری دروغ هات درحده بچه‌ها ی پنج ساله است یه‌ کم سیر داغ شو زیاد کن.