کد خبر 504145

وزیر آموزش و پرورش تشریح کرد؛

آخرین جزییات از واریز حق التدریس معلمان

حاجی میرزایی در پاسخ به اینکه معلمان اعلام کرده اند مبلغی که برایشان واریز شده یک سوم مبلغی است که سال گذشته دریافت می کرده اند گفت: ما هنوز کل مبلغ حق التدریس را پرداخت نکرده ایم، همچنان حق التدریس نیمه اول سال جاری باقی مانده و امید است تا آخر سال بپردازیم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش درباره پرداخت حق التدریس فرهنگیان و در پاسخ به اینکه اگر مبنای محاسبه حق التدریس شاغلین تفاوتی نکرده علت دریافتی کمتر چیست؟ گفـت: درباره ساعت کار همکاران و نحوه پرداخت، قاعده جدیدی وضع نکردیم، بر خلاف اینکه شایعه کردند ۳۵ دقیقه لحاظ  شده است، به هیچ وجه ۳۵ دقیقه ای محاسبه نشده و حق التدریس ها بر اساس گزارشی که ادارات شهرستان ها از عملکرد همکاران داده اند، محاسبه شده و اگر گزارش ها با عملکرد همکاران ما منطبق نیست می توانند مراجعه کنند تا بررسی شود.

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به اینکه معلمان اعلام کرده اند مبلغی که برایشان واریز شده یک سوم مبلغی است که سال گذشته دریافت می کرده اند گفت: ما هنوز کل مبلغ حق التدریس را پرداخت نکرده ایم، همچنان حق التدریس نیمه اول سال جاری باقی مانده و امید است تا آخر سال بپردازیم. مبلغ واریزی کل مبلغ حق التدریس همکاران نبوده و مبلغی را که دریافت کردیم به استان ها ابلاغ کردیم و آنها در همان چارچوب سال های گذشته محاسبه کرده و پرداخت می کنند و قطعا پرداخت های دیگری هم در راه خواهد بود. بنای ما این بوده که تا پایان سال  گذشته را تسویه کنیم اما اینکه نتیجه چه بوده باید گزارش استان ها برسد.

وی در واکنش به اینکه برخی معلمان اعلام کرده اند اگر واریزی ها اینگونه باشد از ادامه تدریس معذورند؟ گفت: نه خیر اینطور نیست. مطمئن باشید.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • رشید
  ۵ ۰

  اجرای رتبه بندی فراموش شد ؟؟!؟!!

 • سید حسین
  ۶ ۰

  احسنت بر معلمان شجاع ایران اجرکم عندالله

 • رضا
  ۳ ۰

  حیف که سکاندار این وزارت عظیم امثال شماست که اینطوری با حیثیت وآبروی معلم بازی می کنید .واقعا باید تاسف خورد

 • شهرام
  ۱ ۰

  توپ رو توی زمین ادارات شهرستانها انداخت
  کی بود کی بود من نبودم 😐

 • حسن
  ۲ ۰

  درود بر شما معلمان باغیرت وشجاع.. هر وقت حقوق کامل و به موقع دادت برید کلاس.. حق را باید گرفت

 • م.م
  ۱ ۰

  باسلام
  معلمان عزیز دو روزه کلاسها رو تعلیق کرده اند یعنی خبر ندارید و یا براتون مهم نیست!!!!

 • مرتضی
  ۰ ۰

  من از اداره پرسیدم گفتند سندها را کامل ارسال کردیم. وزارت خانه سرخود اینطور عمل کرده.

 • محمد
  ۱ ۰

  دستمزد حق التدریس پارسال یک صدم قدرت خرید امسال را ندارد خجالت بکشید با این کارهایی که بر سر معلمان شریف این مملکت میآورید.

 • حسن
  ۰ ۰

  آموزش و پرورش نیاز به افراد سالم و با سواد دارد. وزارتخانه‌ باید اصلاح شود