کد خبر 466867

پرداخت فوق‌العاده ویژه به معلمان تمام وقت

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: در این وزارتخانه دو مصوبه برای برقراری فوق‌العاده ویژه در حکم حقوقی فرهنگیان وجود دارد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، علی الهیار ترکمن در مورد جزئیات طرح معلم تمام‌وقت اظهار کرد: در آموزش‌وپرورش دو مصوبه برای برقراری فوق‌العاده ویژه در حکم حقوقی شاغلین وجود دارد.

وی افزود: طبق مصوبه اول، همکاران فرهنگی که 6 ساعت بیشتر از ساعات کاری مجاز خود خدمت می‌کنند به‌عنوان معلم تمام‌وقت، معرفی‌ شده و از افزایش 17.5 درصدی فوق‌العاده ویژه در حکم حقوقی خود برخوردار می‌شوند.

الهیار ترکمن ادامه داد: همچنین طبق مصوبه اخیر در راستای رتبه‌بندی فرهنگیان، با توجه به رتبه حرفه‌ای آن‌ها، فوق‌العاده ویژه‌ای در حکم حقوقی این افراد برقرار شده است.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع با اشاره به اینکه معلمان می‌توانند همزمان از مزایای هر دو مصوبه فوق‌العاده ویژه استفاده کنند، گفت: این مصوبات یکدیگر را نقض نمی‌کنند یعنی برای نیروهای آموزشی با توجه به رتبه آن‌ها به‌صورت سیستمی فوق‌العاده ویژه برقرار می‌شود و اگر همین نیروی آموزشی با افزودن 6 ساعت‌ به ‌ساعت تدریس خود به معلم تمام‌وقت تبدیل شود، از مزایای فوق‌العاده ویژه طرح معلم تمام‌وقت نیز برخوردار می‌‌شود.

وی گفت: با حمایت دولت و پیگیری وزیر آموزش‌وپرورش توانستیم امتیازات این افزایش حقوق را به‌صورت قانونی در بیمه و بازنشستگی فرهنگیان هم وارد کنیم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • محمد
  ۱ ۰

  آقای معاون کاش دروغ نمیگفتی و به معلمان مقطع ابتدائی که تقلیلشان را حذف کرده اید ولی هیچ مزایایی نمیدهید را هم میگفتی

 • معلم
  ۱ ۰

  باز هم وعده

 • محمد
  ۰ ۱

  اونقدر افزایش حقوق معلم ها رو تو بوق و کرنا کردین که کم کم خودم هم باورم میشه حقوقم افزایش پیدا می کنه . چقدر دروغ .چقدر نیرنگ . خجالت بکشین .

 • هدی
  ۰ ۰

  اوضاع معلمای دولتی عالیه یبارم به فکر حقوق زیر یک ملیون و کارهای فوق العاده معلمای غیر انتفاعی باش که تو این شرایط دارن تمام وقت کار میکنن حضوری و انلاین همزمان با کلاس اولیایی که از مداد دست گرفتن تا خواندن و انشاء باید آموزش ببینن 😏اونم تو این شرایط یبار بیا پایین از پشن اون میز ببین ما تو فقریم به نصف حقوق فرهنگیانم راضیم

 • علی
  ۱ ۰

  همش معلم معلم پس اقای معاون پس خدمتگذارا ن چه میشن چرا ازاونا حرفی نمیزنید مگه ادم نیستند چرا چرا

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری