کد خبر 454708

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور خبر داد

اعلام تاریخ دقیق برگزاری آزمون سراسری ۱۳۹۹

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به افزایش روزهای برگزاری کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ از مشخص شدن تاریخ دقیق برگزاری هر گروه آزمایشی کنکور ۹۹ خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، فاطمه زرین آمیزی افزود: به منظور مساعدت و همراهی بیشتر با داوطلبان و رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی از جمله ایجاد فرصت مناسب برای ضدعفونی کردن فضا، امکانات و تجهیزات از سوی حوزه‌های برگزاری آزمون و همچنین به منظور جلوگیری از تراکم جمعیتی داوطلبان در حوزه‌ها برای کاهش حداکثری انتشار ویروس کرونا، سازمان سنجش در راستای تدابیر اتخاذ شده جهت ارتقا ایمنی حوزه‌ها و به تبع آن داوطلبان، اقدام به افزایش روزهای برگزاری آزمون از ۲ روز به ۴ روز کرده است.

وی افزود: بر این اساس ضمن اعلام برنامه زمانی برای هر یک از گروه های آزمایشی آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ به شرح جدول ذیل، از داوطلبان تقاضا می‌شود با توجه به زمان اعلام شده و هچنین سایر جزئیات و اطلاعاتی که در اطلاعیه پرینت کارت شرکت در آزمون که در تاریخ ۲۰ مرداد ۹۹ در سایت سازمان سنجش منتشر می شود در جلسه آزمون شرکت کنند.

 کنکور سراسری سال ۹۹ به منظور پذیرش دانشجو در رشته‌های با آزمون در دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی و همچنین رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای ۳۰ و ۳۱ مردادماه ۹۹ برگزار می‌شود.

تعداد یک میلیون و ۳۹۱ هزار و ۵۲۴ نفر کنکور سراسری ۹۹ ثبت نام کرده‌اند و به این ترتیب کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ در روزهای ۲۹، ۳۰ و ۳۱ مرداد و اول شهریورماه ۹۹ برگزار می‌شود.

کنکور

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • محمدی
    ۰ ۰

    سلام بزرگواران ترا خدا لایحه لغو سهمیه ها برای کنکور سراسری امسال برای داوطلبان امسال اجرایی کنید چون داوطلبان کنکور امسال بخاطر شیوع بیماری کرونا خیلی متضرر شدند ترا خدا سریع اجرایی کنید تا به درد داوطلبان امسال هم بخورد اگر امسال اجرا نشود حق خیلی از داوطلبان امسال ضایع می شود و روی سرنوشت آنها خیلی تاثیر می گذارد بخاطر آینده داوطلبان کنکور امسال هم شده ترا خدا سریع اجرایی کنید داوطلبان کنکور امسال هیچ امید و انگیزه ندارند خواهشها سریع تصمیم بگیرید اگر بخواهید کاری بکنید می تونید

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری