کد خبر 451147

وزیر آموزش و پرورش مطرح کرد:

آخرین برنامه آموزش و پرورش برای بازگشایی مدارس

وزیر آموزش و پرورش اظهارکرد: زمان بازگشایی مدارس ۱۵شهریورماه خواهد بود و کیفیت برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری و غیرحضوری متناسب با رعایت شرایط پروتکل‌های بهداشتی تعیین می‌گردد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا،  محسن حاجی میرزایی با اشاره به زمان بازگشایی مدارس، اظهار کرد: تصمیم ستاد ملی کرونا مبنی بر بازگشایی مدارس از تاریخ ۱۵ شهریور ماه است و ما تابع تصمیمات ستاد ملی هستیم.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه زمان بازگشایی مدارس ۱۵ شهریورماه خواهد بود، گفت: کیفیت برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری و غیرحضوری متناسب با رعایت شرایط پروتکل‌های بهداشتی تعیین می‌گردد.

وی افزود: چنانچه موج دوم شیوع کرونا که در آن قرار داریم، تشدید شود و تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا تغییر کند؛ امکان تغییر زمان بازگشایی مدارس نیز وجود دارد.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به نخستین نشست کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یازدهم، خاطرنشان کرد: این نشست که با حضور شورای معاونان وزارت آموزش و پرورش برگزار شد و مباحث مهمی مطرح و نقطه نظرات نمایندگان و مسئولان آموزش و پرورش تبادل شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  اصلا یه وقت به فکر سلامتی ما نباشیدا فقط به فکر مدرسه باشید

 • مینا
  ۰ ۰

  بااین شرایط سخت من بچه ام رو نمی فرستم مدرسه مخصوصا که این دفعه رو بچه ها تاثیر میزاره

 • عارف
  ۰ ۰

  نیروهای خدماتی و خانوادهایشان در آماد باش کامل باشند هدیه جدید به شماها افزایش ساعت کاری بدون افزایش حقوق و اعمال مدرک و استخدام نیروی خدماتی جدید است باید بسوزید و بسازید و صدایتان هم در گلو خفه شود این است عدالت

 • شهروند
  ۰ ۰

  با جون بچه ها ی مردم بازی نکنید
  فقط و فقط غیر حضوری

 • علی
  ۰ ۰

  مدارس باید ماسک و اسپری ضد عفونی در اختیار بچه ها قرار بده وظیفه ی دولت اینه باید رایگان به مدارس تحویل بده

 • ناشناس
  ۰ ۰

  یعنی واقعا الان شرایط اینقدر خوبه که میشه بچه هارا فرستاد مدرسه تو را خدا یوقت خدای نکرده بخاطر ورشکست نشدن مدارس غیر دولتی و سرویس مدارس و فرم مدارس این تصمیم خطرناک را نگیرید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  من از ترس کرونا خیلی استرس مدرسه رفتن دارم و چند شبه همش خواب مدرسه رو می بینم 😣

 • ناشناس
  ۳ ۱

  از آقای روحانی عزیز میخوایم که مدارس بازگشایی نشود
  بخاطر فرزندانمان خواهش میکنیم

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری