{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 434906

انتشار عکس هایی از دو پنگوئن که شانه به شانه و بال به بال در کنار یکدیگر ایستاده اند تحسین کاربران شبکه های اجتماعی را درپی داشته است.

عکس دو پنگوئن که به افق ملبورن در استرالیا خیره شده‌‌اند توجه بسیاری را جلب کرده است. ‎

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فرارو، عکاس این عکس‌ها سه شب تمام برای ثبت این قاب‌ها با گروه پنگوئن‌ها سپری کرده توضیحاتی داده که در این دو پنگوئن هر دو جفت های خود را از دست داده اند.

توبیاس بومگرتنر گفته است که در این دوران (کرونا و قرنطینه) آنهایی که می‌توانند کنار عزیز یا عزیزانشان باشند واقعا خوشبختند. این دو پنگوئن که ساعت‌ها بر روی صخره‌ای مشرف به افق ملبورن، شانه به شانه و بال به بال در کنار هم ایستاده بودند هر دو جفت خود را از دست داده‌اند. پنگوئن سفید، ماده‌ای است که جفتش مرده و آنکه کنارش است نر جوانتری است که او هم بیوه شده، آنها ساعت‌ها کنار هم می‌ایستند و همدیگر را تسلی می دهند و در مورد مسائل پنگوئنی با هم حرف می‌زنند.

بومگرتنر در اینستاگرامش نوشته: فقط در عشق است که حتی اگر ببازی باز هم بُرده‌ای. در میان هیاهو و روزمرگی گروه پنگوئن‌ها این دو تا مرغ عشق ساعت‌ها کنار هم ایستاده‌اند و گویا دارند فقط از لحظه کنار هم بودنشان لذت می‌برند. درد مشترک آنها را به هم رسانده.

پنگوئن

پنگوئن

پنگوئن

ارسال نظر

  • پیام
    ۰ ۰

    آخی چه نازن

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری