{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 430438

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف یک تن تریاک در کمپرسی شن و ماسه خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند"  بیان داشت: در پالایش ها و رصد اطلاعاتی مشخص شد یکی از سوداگران مرگ قصد دارد با استفاده از یک دستگاه خودرو کمپرسی شن و ماسه در پوشش بار تجاری شن ریز، مقادیر زیادی مواد مخدر را به شهر تهران منتقل می کند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که خودرو مذکور پس از گذشتن از شهر شیراز به سمت تهران در حال حرکت است، گفت: تیم عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر به محورهای های مواصلاتی به شهر تهران اعزام و تردد خودرو را تحت کنترل در آوردند.

وی افزود: با کنترل خودرو های عبوری تیم اعزامی موفق شد خودرو متهم را در بزرگراه آزادگان مشاهده کرده و به تعقیب آن بپردازند.

حسنوند تصریح کرد: پس از مدتی مراقبت های ویژه تیم اعزامی موفق شد خودرو متهم را متوقف و راننده آن را دستگیر کنند اما در بررسی اولیه مشاهده کردند محموله تجاری ( شن ریز) تخلیه شده بود.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با اشاره به اینکه تیم اعزامی متهم و خودرو مذکور را برای تحقیقات تکمیلی به پلیس مبارزه با مواد مخدر انتقال دادند، افزود: در تحقیقات تکمیلی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر موفق شدند یک تن و 150 کیلوگرم تریاک جاساز شده از داخل خودرو کشف کنند.

حسنوند گفت: کشف سایر جزئیات پرونده در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار دارد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری