{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 430338

یک لنگه دستکش مایکل جکسون ۸۵ هزار پوند فروخته شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، دستکش سفید و کریستال‌نشان معروف مایکل جکسون به بهای بیش از ۸۵ هزار پوند در یک حراجی در تگزاس به فروش رفت. 

به نوشته نشریه سان، خریدار ناشناس همچنین نامه‌ای را دریافت کرد که تایید می‌کند این دستکش در ۱۹۹۸ به یونیسف اهدا شده بود.

دستکش کریستال مایکل جکسون

گفته می‌شود که مایکل جکسون درباره تجربه خود از پوشیدن این دستکش در «تور بد» خود گفته است:‌ «احساس کردم یک لنگه دستکش باحال بود. پوشیدن یک جفت دستکش به نظر خیلی معمولی است.»

دستکش معروف این خواننده تنها شیء از دارایی‌های چهره‌های معروف موسیقی نیست که در سال‌های اخیر هزاران دلار در حراجی ها به فروش رفته است.  

دستکش کریستال مایکل جکسون

در سال ۲۰۱۹  عینک صفحه گرد معروف جان لنون در حراجی ساتبیز به قیمت ۱۳۷ هزار پوند فروخته شد. طراحی‌های پال مک‌کارتنی برای بدنه پیانو نیز اخیرا به قیمت دو هزار پوند فروخته شد. این طراحی‌ها را یک ساختمان‌ساز به طور اتفاقی از انباری پیدا کرد. 

اندی کلاینس درباره یافته‌اش گفت:‌ «از داخل سطل برشان داشتم. جعبه باز شد و طراحی‌ها ریخت بیرون. باران می‌آمد و فقط توانستم آنچه را که می‌شد بردارم. فکر می‌کنم طراحی‌های دیگری هم بود ولی همه‌اش خراب شد.» 

هفته گذشته گزارش شد که مایکل جکسون تمساح‌هایی داشت که در جریان آتش‌سوزی در باغ وحش «تایگر کینگ» متعلق به فردی به نام جو الن مالدونادو، از بین رفتند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری