{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 404209

در این عکس‌ها که توسط کریس جکسون، عکاس سلطنتی گرفته شده است شاهزاده جورج کنار پدر، پدربزرگ و مادربزرگ پدرش در حال هم زدن پودینگ کریسمس دیده می‌شود.

کاخ باکینگهام تصاویری جدید از ملکه، شاهزاده ویلز، دوک کمبریج و شاهزاده جورج منتشر کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فرارو، در عکس‌ها این چهار عضو خاندان سلطنتی مشغول تهیه پودینگ کریسمس در کاخ باکینگهام هستند که بخشی از طرح حمایتی سازمان رویال بریتیش لیجن است، خیریه‌ای که وقف کمک به اعضای نیروهای دریایی، زمینی، و هوایی سطلنت و همچنین کهنه‌سربازان و خانواد‌ه‌های ایشان است.

این طرح که باهم در کریسمس نام دارد برای حمایت تکمیلی از جماعت کهنه‌سربازان طراحی شده است تا از طریق مراسم و جشنواره‌هایی که در سراسر مراکز این سازمان خیریه برگزار می‌شود گرد هم آیند.

در این عکس‌ها که توسط کریس جکسون، عکاس سلطنتی گرفته شده است شاهزاده جورج کنار پدر، پدربزرگ و مادربزرگ پدرش در حال هم زدن پودینگ کریسمس دیده می‌شود و هر یک از سه عضو دیگر خاندان سلطنتی نیز کاسه‌های پودینگ خود را در مقابل دارند.

کاخ باکینگهام اعلام کرد این چهار نسل از خاندان سلطنتی نماینده تمام افرادی است که مورد حمایت این سازمان خیریه قرار گرفته‌اند از کودکان سربازان وظیفه گرفته تا کهنه‌سربازان جنگ جهانی دوم.

این پودینگ‌ها برای تزیین مراسم‌ سازمان در سال آینده استفاده خواهد شد. بعد هم این ۴ پودینگ بخشی از ۹۹ پودینگی خواهد بود که به یادبود ۹۹مین سالگرد تاسیس سازمان، بین شبکه این خیریه در سراسر کشور پخش خواهد شد.

ملکه انگلیس

ملکه انگلیس

ملکه انگلیس

ملکه انگلیس

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری