{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 396396

خودنمایی حضور برخی زنان به عنوان لیدر اغتشاشات در جریانات اخیر، نشان می دهد برخی از این افراد با همراهی ضدانقلاب به قصد آشوب وارد کشور شده اند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، در برخی تصاویر منتشر شده از اغتشاشات چهره زنانی دیده می شود که مردم را به آشوب دعوت می کنند و سعی در تحریک همگانی دارند. حضور متعدد برخی از این زنان سوال برانگیز است تا جایی که این پرسش پیش می آید که چگونه برخی از این زنان در آشوب شهر های مختلف  حضور داشته اند؟

فاطمه داوند یکی از این زنان است که به هنگام تلاش برای خروج از کشور دستگیر شد و وی سابقه همکاری با گروه های ضد انقلاب را دارد.

وی همچنین با گروه های ضد انقلاب در شمال عراق دیدار داشته است.

وی در ارتباط گیری با گروه های معاند در جریان اغتشاشات اخیر وارد ایران شد.

داوند در این باره می گوید: سال ۷۳ از منزل فرار کردم در سلیمانیه ماندم و برای تشکیلات ضد انقلاب کار کردم.

اکنون شناسایی این چهره ها ادامه دارد و به نظر می رسد در روزهای آتی، اطلاعات بیشتری از این زنان در اختیار افکار عمومی قرار گیرد.

ارسال نظر

  • ایرانی
    ۰ ۰

    عزیز من که الان داری اینو میخونی، تو باید اینو فیلتر کنی، ولی حداقل به رئیست نشون بده بعد فیلتر کن. شاید رئیست به دست رئیسش برسونه.
    جمهوری اسلامی نزد حداقل 90 درصد ایرانی ها منفوره، حالا خودشو به خواب خرگوشی بزنه که کار اون بود، کار این بود. میخواد آمار بگیره کار کی بود؟ یه رفراندم با نظارت بازرسهای حقوق بشری و سازمان ملل بزاره که جمهوری اسلامی آری یا نه.
    احتیاج نیست من آمار بدم، خود اتاق فکر ج آ میدونه که بیش از 90 درصد ملت از ج آ نفرت دارن، خوب چطوری میخوای اقتصاد و درست کنی وقتی مردم از هر فرصتی استفاده میکنن که به تو ضربه بزنن. اگه میبینی هنوز مغازه ها و کارخونه ها بازه فقط یکی نفع شخصی دیگری ترس مردمه، پس سعی کنید با کمترین هزینه برید، نه اینکه به جایی برسونید که یه روزی مردم خودتون و خانوادتون و نمام زیردستاتون و خانوادشونو آتیش بزنن، ایران از این به بعد وارد فاض مسلحانه خواهد شد، چون کشتید، دفعه بعد منتظر جنگ تمام عیار باشید.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری