{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 384519

مردی ۳۵ساله که در تلاش برای بازسازی خانه خود بود، در جریان این بازسازی یک چمدان پول نقد یافت. اتفاقی فوق العاده و بسیار عجیب که باعث شهرت این مرد شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، این مرد که اطلاعات شخصی وی نامشخص است مدتی پیش یک خانه خرید و سپس تصمیم گرفت خانه را بازسازی کند اما با یک پدیده جالب رو به رو شد.

در حالی که او سعی داشت زیر زمین را جا به جا کند، از پشت یکی از دیوارها به یک چمدان رسید. این چمدان حاوی ثروتی قابل توجه بود. این مرد توضیح داد: "من و خانواده ام این خانه را چند سال قبل خریداری کردیم. این خانه در اواخر دهه 1940 ساخته شده است.

این پولها در یک چمدان سبز پیدا شده است و در کنار این پولها یک موز اسباب بازی نیز قرار داشته است. البته پولها به همین راحتی پیدا نشده بلکه پولها زیر یک روکش پلاستیکی قرار داشته و شامل اسکناسهای 20، 50 و 100 دلاری بوده است. بر اساس براوردها این چمدان حدود 23،000 دلار را در خود جای داده است. این یک کشف بسیار جذاب است اما مشخص نیست این پولها از کجا آمده چرا که اگر صاحبخانه قبلی از وجودشان مطلع بود، حتما این پولها را برمی داشت.

جالب است که مردی که این پولها را یافته اعلام کرده در حال گفتگو با وکیلش است تا پولها را برای خود بردارد، چرا که پولها را سهم خود می داند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری