کد خبر 454508

در گفت‌و‌گو با اقتصادآنلاین مطرح شد:

سکه یک میلیون تومان ارزان شد/ طلا همچنان در مدار نزولی

نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از ادامه روند نزولی قیمت طلا و سکه در بازار امروز خبر داد و گفت: طلا نسبت به روز گذشته ۱۵هزار و سکه ۳۲۰هزار تومان ارزان شده است.

اقتصاد آنلاین - فاطمه اکبرخانی؛ محمد کشتی‌آرای در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادآنلاین درباره حال‌و‌هوای امروز بازار طلا توضیح داد: با توجه به ادامه ریزش نرخ ارز، قیمت سکه و طلا در جریان معاملات امروز هم کاهش یافته به طوریکه طلا نسبت به روز گذشته ۱۵هزار و سکه ۳۲۰هزار تومان ارزان‌تر شده است.

او با مقایسه قیمت‌ها نسبت به ابتدای هفته اظهار کرد: در اولین روز هفته قیمت طلا تقریبا گرمی یک میلیون و ۷۰هزار تومان بود که تا امروز حدود ۱۲۲هزار تومان، و سکه ۱۱میلیون و ۱۰۰هزار تومان بود که در مقایسه با نرخ امروز یک میلیون تومان سقوط کرده است.

قیمت طلا و سکه در اولین روز مرداد ماه

به گفته کشتی‌آرای، قیمت طلای ۱۸عیار در بازار امروز به گرمی ۹۴۸هزار تومان، سکه طرح جدید ۱۰میلیون و ۱۰۰ و سکه طرح قدیم به ۹میلیون و ۴۰۰هزار تومان رسیده است.

او افزود: بهای نیم سکه نیز امروز به پنج میلیون و ۱۰۰، ربع سکه سه میلیون و ۱۲۰ و سکه یک گرمی به یک میلیون و ۷۰۰هزار تومان رسید.

نایب رییس اتحادیه طلا درباره آینده قیمت‌ طلا و سکه تصریح کرد: روند نزولی قیمت طلا و سکه تا زمانی که نرخ ارز به تعادل برسد ادامه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • رضا
  ۰ ۱

  دلار و سکه پایین نمی مونه.پس سرمایه هاتونو دلار بخرین

 • ناشناس
  ۱ ۰

  خداکنه ارزون شه چ خبربخدامملکت بهم ریخته الان مامیخوایم ازدواج کنیم بخداازترس گرونی نمیشه تکون خوردهمه چیوبرگردونیدب عقب چی میشه مگه

 • رضا
  ۱ ۰

  طلا ودلار ارزان نخواهد شد.دولت به این افزایش نیاز داره.وخودرو که منبع فساد وپولشویی شده.اینا منابع درامد دولتن

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری