کد خبر 454197

صرافی‌های بانکی قیمت‌ها را پایین کشیدند

ریزش ۲هزارتومانی قیمت دلار/ بازگشت به کانال ۱۹هزار تومانی

صرافی‌های بانکی همزمان با کاهش قیمت ارز در بازار آزاد، قیمت خرید و فروش ارز را ۲ هزار تومان کاهش دادند؛ برهمین اساس هم اکنون قیمت دلار در صرافی‌های بانکی برای فروش ۲۰ هزار و ۶۰۰ تومان است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، صرافی‌های بانک‌ها امروز سه‌شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با کاهش 2 هزار تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل 20 هزار و 600 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 19 هزار و 900 تومان خریداری می‌کنند.

طی روز جاری قیمت یورو برای فروش در صرافی‌های بانک‌ها با کاهش 1500 تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل 23 هزار و 600 تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو در این صرافی‌ها 22 هزار و 900 تومان درج شده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۲

  پایین ترخواهدآمدهرکس داردسریعا بفروشد...

 • ناشناس
  ۰ ۰

  این چند وقت که داشت می رفت بالا چرا صداتون در نمی آمد؟

 • ح. کرمی .کارشناس ارشد مدیریت
  ۲ ۲

  دو مرتبه بالا می رود .زیرا پشتوانه ای جهت تداوم تزریق دلار نداریم. فقط بعلت اینکه مقداری ارز در بازار عرضه شد دلار کمی پایین آمد . روند یکسال یا دوسال را ببینید

 • محمد
  ۹ ۱

  من با دلار چیکار دارم؟ میلگرد گرونتر شده آقااااااهااااا من پیمانکارم . تولیدگر ساختمانم . دلال نیستم . کمرم شکسته . وسایل را ساعتی گرون میکنند. یکی به این فکر کنه . پدرم دراومد. صاحاب نداره این مملکت؟

 • ناشناس
  ۲ ۱

  دلاربیادروده تومن قیمت واقعیه

 • ناشناس
  ۱ ۰

  ایشالا فردا صادرکنندگانی که نتونستن امروز
  بدهی ارزی را به بانک بدن همشون سنگین جریمه بشن فردا دولت باید سنگین تزریق کنه
  تا مجدد دلار بسمت ۲۶ هزار تومن فبلی حرکت نکنه

 • علی
  ۱ ۰

  مردم شدن بازیچه دست مسئولین این نظام. با این بالا وپایین رفتن دلار وسکه. تمام کارخانجات ورشکست مردم بیکار مغازه دار بدبخت. ازهمه خدا ده تر مردم ومصرف کنندگان بی مادر. آخ. مرگ کجایی با آغوش رم می پذیرم. چون مرگ ناگهانی بهتر از روزمردگی است. خدا

 • Hussein
  ۱ ۰

  واقعا مسخرس دلار بازار آزاد الان ٢٢٥٠٠ تومنه..دلارو اذ ١٣ هزار تومن ميارن رو ٢٦ هزار تومن بعدش دو يا سه تومن ارزون ميكنن میگن دلار ارزان شد..منتظر دلار ۳۰ هزار تومانی باشید.

 • اقتصاد دان
  ۰ ۱

  دلار رشد قیمتی یکساله خود رو تو این چهار ماه رفت و انصافا قیمت دلار ۲۵تومان نبود ولی با توجه به سد مقاومتی هم که تو دلار وجود داره به کمتر از ۱۸ تومان هم نزول نمیکنه و اینکه با توجه به نقدینگی زیادی که تو ایران هست و شبه پول هم زیاده انتظار تورم دوباره هست و با توجه به اینکه این نقدینگی سمت تولید و صادرات نمیره به علت تحریمها و ... و از طرفی هم انس داره بالا میره مبشه دقیق گفت که تو اوایل سال ۱۴۰۰ کمترین قیمت دلار ۲۵ تومان خواهد شد دوباره .

 • ناشناس
  ۰ ۰

  صد درصد زیر هیجده هزارتومن هستش
  تا شش ماه
  چون دلار های ونزولا کره و عراق و پول هنگفت چین وارد دارین می شین
  و صادر کنندگان بخش اعظمی از پول های خود رو بگردوندن
  تا شنبه حول حش قیمت دلار 16یا17تومن خواهد بود

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری