{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 413358

رییس کمیته ارزی اتاق تهران در گفت‌وگو با اقتصادآنلاین؛

رییس کمیته ارزی اتاق بازرگانی تهران با اشاره به افزایش قیمت ارز بیان کرد: دلار تا پایان سال بیش از نرخ فعلی گران نخواهد شد.

اقتصادآنلاین - فاطمه اکبرخانی؛ محمدرضا انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین با اشاره به افزایش نرخ ارز در روزهای گذشته اظهار کرد: با توجه به اتفاقات سیاسی پیش آمده، افزایش نرخ ارز طبیعی بوده اما با فروکش کردن جو سیاسی، بازار ارز نیز باید به شرایط عادی بازگردد. 

این فعال بخش خصوصی بر ضرورت کنترل نرخ ارز توسط بانک مرکزى تاکید کرد و گفت: اگرچه همیشه مخالف دست‌کاری نرخ ارز توسط بانک مرکزی هستیم اما در چنین شرایطی لازم است بازارساز به صورت موقتی نرخ را کنترل و وضعیت بازار ارز را آرام کند.

انصاری درباره آینده قیمت دلار پیش‌بینی کرد: به نظر نمی‌رسد تا پایان سال نرخ ارز بیش از الان افزایش یابد، بر این اساس انتظار ما نوسان قیمت دلار در همین محدوده 13 هزار تا 13500تومان و یا حتی کاهش آن است؛ البته باید به این نکته توجه داشت که نرخ ارز به شدت متاثر از اتفاقات سیاسی است و این پیش‌بینی مختص شرایطی است که هیچ تنش سیاسی رخ ندهد.

ارسال نظر

 • مهدی
  ۰ ۰

  دلار مرد کسایی که با تجارت دلار در فوت بیماران لا علاج شریک هستند یک دلار بایستی بشود صد ریال امریکا یک کشور تروریست و از نظر اقتصادی نابود است

 • ناشناس
  ۰ ۰

  البته یه نمه هم متاثر از کسر بودجه!

 • ناشناس
  ۰ ۰

  متاسفانه با اين حرف ها و استدلال هاي سبك و سخيف باعث خستگي و ازردگي مردم ميشويد.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  قطعا میخواد گرونتر شود وگرنه شما خبر ارزون شدنش را نمیدادید

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری