{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 401175

گزارش میدانی اقتصادآنلاین از بازار فردوسی؛

نرخ دلار و یورو در ساعات پایانی معاملات بازار ارز نسبت به ابتدای روز ۲۵۰ تومان ارزان‌تر شد و به این ترتیب در صرافی ملی قیمت دلار برای فروش به ١٣١٥٠ و برای خرید به ١٣٠٥٠تومان رسید، همچنین قیمت یورو نیز به ۱۴۴۵۰ برای فروش و ۱۴۳۵۰تومان برای خرید کاهش یافت.

اقتصادآنلاین - فاطمه اکبرخانی؛ گزارش میدانی خبرنگار اقتصادآنلاین از بازار ارز فردوسی حاکی از آن است که امروز با آغاز روند نزولى نرخ ارز، بیشتر فعالان رسمى و غیررسمى بازار فروشنده شده‌اند و تنها تعداد محدودی از صرافی‌ها و دلالان معاملات مربوط به خرید را نیز انجام می‌دهند.

صرافی بانک ملی نیز امروز تا ساعت 14:30 هم فروشنده بود هم خریدار اما بعد از آن به خاطر پایان یافتن ساعت کاری و نیز حجم بالای تقاضا، درب صرافی را بست و دیگر پاسخگوی صف بیرون نبود.

نوسان قیمت دلار در صرافی‌ها بین 13100 تا 13300

امروز قیمت دلار و یورو در تابلوى برخی صرافى‌ها تا حدودى با نرخ صرافی ملی متفاوت بود؛ دلار در تابلوی بعضی صرافی‌ها ١٣١٠٠ و برخى دیگر ١٣٢٠٠ قیمت خورده بود و حتى چند صرافى نرخ را تا ١٣٣٠٠تومان بالا نگه داشته‌ بودند؛ همچنین قیمت یورو نیز بین 14400 تا 14650تومان در صرافی‌ها نوسان داشت.

البته این درحالیست که قیمت واقعى فروش دلار در داخل بعضی صرافی‌ها با آنچه در تابلو نمایان شده بود نیز فرق داشت؛ به گفته یکى از صرافان به خاطر اینکه دلار را با قیمت بالا خریده نمى تواند با نرخ پایین بفروشد، بنابراین به رغم اینکه قیمت را به ظاهر ١٣١٥٠ اعلام کرده بود در واقع با نرخ ١٣٣٣٠ تومان معامله می‌کرد.

بین دلالان نیز نرخ دلار برای فروش بین 13 تا 13150 و برای خرید بین 12800 تا 12950تومان متغیر بود؛ البته در این سمت بازار کمتر کسی حاضر به خرید بود زیرا برخلاف اینکه صرافان از ادامه روند بازار اظهار بى‌اطلاعى مى کنند، نظر دلالان این است که قیمت دلار بیش از این کاهش خواهد یافت.

ارسال نظر

  • شعیبی
    ۰ ۰

    دلیلی برای افزایش قیمت دلار وجود نداشت.به همان سرعت که دلار بالا رفت خواهد ریخت. به زودی شاهد دلار 10000 خواهیم بود.

  • ناشناس
    ۰ ۰

    دیگر مردم گول شما را نمیخورند قیمت دلار ۳۰۰۰۰ هزارتومان است دولت ورشکسته است از خالی کردن جیب مردم روشن شد

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری