کد خبر 396002

رییس کانون صرافان در گفت‌وگو با اقتصادآنلاین مطرح کرد؛

مردم فقط در صورت نیاز ارز بخرند/ بازار ارز به سمت آرامش پیش خواهد رفت

رییس کانون صرافان تاکید کرد: توصیه ما به مردم این است که در شرایط نوسان نرخ ارز و متشنج بودن بازار، تنها در صورت نیاز مبرم ارز بخرند.

اقتصادآنلاین - فاطمه اکبرخانی؛ کامران سلطانی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین درباره تاثیر قطعی اینترنت بر سازوکار بازار ارز اظهار کرد: اگرچه با عدم دسترسی به اینترنت عملکرد صرافان در ارسال و دریافت حواله‌جات مختل شده بود اما قطعی اینترنت باعث نوسان نرخ ارز نشد.

او با اشاره به افزایش قیمت دلار و یورو طی چند روز گذشته بیان کرد: التهابات اخیر بازار ارز ناشی از جو روانی افزایش قیمت بنزین بود و با بهبود شرایط کشور، بازار ارز نیز به سمت آرامش پیش خواهد رفت.

سلطانی‌زاده تصریح کرد: در این شرایط که نرخ ارز نوسان داشته و بازار تا حدودی متشنج است، نرخ‌های متفاوتی اعلام می‌شود که در وهله اول توصیه ما به مردم این است که تنها در صورت نیاز ارز بخرند و دوم اینکه حتما ارز مورد نیاز خود را از صرافی‌هایی که دارای مجوز رسمی از بانک مرکزی هستند تهیه کرده تا مورد سوء استفاده اخلال‌گران قرار نگیرند.

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۱ ۰

    چون دروغ زیاد میگین مردم به حرف شما پشیزی ارزش قائل نیستند. افزایش قیمت ارز قبل از گرانی بنزین شروع شده بود و هفته قبل به ۱۱۹۰۰ رسیده بود

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری