{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 396002

رییس کانون صرافان در گفت‌وگو با اقتصادآنلاین مطرح کرد؛

رییس کانون صرافان تاکید کرد: توصیه ما به مردم این است که در شرایط نوسان نرخ ارز و متشنج بودن بازار، تنها در صورت نیاز مبرم ارز بخرند.

اقتصادآنلاین - فاطمه اکبرخانی؛ کامران سلطانی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین درباره تاثیر قطعی اینترنت بر سازوکار بازار ارز اظهار کرد: اگرچه با عدم دسترسی به اینترنت عملکرد صرافان در ارسال و دریافت حواله‌جات مختل شده بود اما قطعی اینترنت باعث نوسان نرخ ارز نشد.

او با اشاره به افزایش قیمت دلار و یورو طی چند روز گذشته بیان کرد: التهابات اخیر بازار ارز ناشی از جو روانی افزایش قیمت بنزین بود و با بهبود شرایط کشور، بازار ارز نیز به سمت آرامش پیش خواهد رفت.

سلطانی‌زاده تصریح کرد: در این شرایط که نرخ ارز نوسان داشته و بازار تا حدودی متشنج است، نرخ‌های متفاوتی اعلام می‌شود که در وهله اول توصیه ما به مردم این است که تنها در صورت نیاز ارز بخرند و دوم اینکه حتما ارز مورد نیاز خود را از صرافی‌هایی که دارای مجوز رسمی از بانک مرکزی هستند تهیه کرده تا مورد سوء استفاده اخلال‌گران قرار نگیرند.

 

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۱ ۰

    چون دروغ زیاد میگین مردم به حرف شما پشیزی ارزش قائل نیستند. افزایش قیمت ارز قبل از گرانی بنزین شروع شده بود و هفته قبل به ۱۱۹۰۰ رسیده بود

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری