کد خبر 493153

محسن هاشمی مطرح کرد؛

جزییات جلسه هم‌اندیشی امروز اعضای شورا با شهردار

رییس شورای شهر تهران گفت: امروز صبح جلسه هم اندیشی با حضور شهردار و معاونین او تشکیل شد و در مورد بودجه غیر نقد و اعتراض به جذب ۶ درصدی این بودجه صحبت شد.

اقتصادآنلاین - فائزه مومنی؛ محسن هاشمی در حاشیه دویست و پنجاه و نهمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران درباره جلسه هم اندیشی صبح امروز با شهردار تهران گفت: امروز صبح جلسه هم اندیشی با حضور شهردار و معاونین او تشکیل شد و در مورد بودجه غیر نقد و اعتراض به جذب ۶ درصدی این بودجه صحبت شد. 

او ادامه داد: شهرداری امیدواری‌هایی در این زمینه داد و اعلام کرد که بخشی از بودجه غیر نقد ثبت نشده و تا پایان سال وضعیت بهتری پیدا می‌کند. 

هاشمی با بیان اینکه در جلسه امروز لایحه یک فوریتی اصلاح بسته محرک اقتصادی در شرایط کرونایی بررسی و به تصویب رسید، اضافه کرد: باید مباحث مربوط به این لایحه در کمیسیون‌ها بررسی شود. 

رییس شورای شهر تهران گفت: در ادامه جلسه دستور ثبت تلاش و مشارکت‌های مردم در امور مدیریت شهری بررسی شد که با ۶ ماده تصویب و انشالله ابلاغ خواهد شد تا شهرداری لایحه خود را در این مورد به شورا ارائه شود. این طرح ابتدا با هوشمندسازی یارانه‌ها مطرح شد اما سپس معلوم شد که قصد آن‌ها یارانه‌ها نیست، بلکه می‌خواستند ببینند مردم چقدر در شهر مشارکت می‌کنند و به کسانی که مشارکت می‌کنند سرویس‌های بهتری بدهند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر