کد خبر 441395

زمان بازگشایی مجموعه‌های ورزشی شهرداری تهران اعلام شد

مرکز اطلاع‌رسانی سازمان ورزش شهرداری تهران اعلام کرد: مجموعه‌های ورزشی شهرداری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از اواسط خرداد بازگشایی می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین، مرکز اطلاع‌رسانی سازمان ورزش شهرداری تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مجموعه‌های ورزشی شهرداری از اواسط خرداد بازگشایی می‌شود.

در این اطلاعیه آمده است: مطابق مصوبه اخیر ستاد ملی مبارزه با کرونا و کاهش برخی محدودیت‌ها در انجام فعالیت‌های اجتماعی، اماکن ورزشی غیر آبی شهرداری تهران از اواسط خرداد 1399 با رعایت تمامی پروتکل‌های ابلاغی و موازین بهداشتی و نیز ضدعفونی و گندزدایی مستمر و مرتب این مجموعه‌ها، بازگشایی خواهند شد.

تمامی نکات یاد شده تحت نظر مدیران و پرسنلی که علاوه بر مهارت‌های فنی و مدیریتی، در زمینه مقابله با ویروس کرونا آموزش و مهارت های لازم را فرا گرفته‌اند، به صورت دقیق و با نظارت‌های دائمی بازرسین سازمان ورزش انجام می‌شود.

بر اساس اطلاعیه منتشر شده، طی روزهای پیش رو ضدعفونی تمامی مجموعه‌های ورزشی شهرداری تهران به صورت کامل انجام می‌شود و حضور شهروندان در اماکن ورزشی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ممکن خواهد بود.

همچنین شهرداری تهران در این اطلاعیه با اشاره به اینکه ورزش به عنوان یکی از راهکارهای مطمئن و آزموده شده به منظور تقویت قوای جسمانی وارتقای سطح سیستم ایمنی بدن از محسوب می‌شود و ارتقای آمادگی روحی برای غلبه بر چالش‌ها را به همراه دارد، اعلام کرد: این موضوع حضور پرشور شهروندان در عرصه ورزش را بیش از گذشته ضروری نشان می‌دهد و امیدواریم به‌زودی و با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی از سوی شهروندان، شاهد برقراری وضعیت سفید کرونا در شهر تهران و فراگیری هرچه بیشتر ورزش همگانی در پایتخت باشیم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر