کد خبر 431860

کدام معابر جنوبی تهران ضدعفونی شدند؟

دبیر ستاد مدیریت بحران، از اجرای طرح ضدعفونی معابر جنوب شهر تهران در سه مسیر اصلی خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، محسن آلمانی، با اشاره به اجرای مستمر عملیات ضدعفونی و گندزدایی معابر این منطقه در راستای مقابله با جلوگیری از افزایش شیوع ویروس کرونا گفت: این فعالیت امروز نیز در قالب طرح جهادی در سه محور اصلی (نواحی یک، دو و سه) آغاز شده و در حال انجام است.

به گفته وی، به منظور انجام این فعالیت ماشین‌های آتش نشانی با تجهیزات کامل از بلوار شقایق حرکت کرده و در محور اول به شستشوی معابر ناحیه یک شامل ورودی و خروجی درب‌های تره بار، خیابان گلستان، خیابان بنفشه و مرادی شهرک بستان، خیابان‌های میثاق شمالی و جنوبی، میدان بهشت، خیابان‌های میعاد جنوبی و شمالی، لطیفی و بهمنیار تا شهرک وصال می‌پردازند.

این فعالیت در دومین محور تعیین شده نیز شامل خیابان‌های صمدی، مهران، میدان ماهان، شهید زلفی، شقایق، مطهری شمالی، چهار راه شکوفه، بلوار شکوفه، خیابان‌های سبلان، انقلاب و بختیاری می‌شود و در ادامه نیز فعالیت گندزدایی ناحیه سه در معابر اصلی این ناحیه شامل خیابان‌های برادران شهید شکری جنوبی و شمالی، بزرگراه آیت اله سعیدی، خیابان سهیل شمالی، میدان‌های باران و ثارالله، خیابان‌های طالقانی، رضایی، نور و بزرگراه شهید کاظمی انجام خواهد شد.

وی افزود: تمامی پایانه‌های مترو جنوب شهر و ورودی و خروجی‌های بهشت زهرا (س) نیز گندزدایی خواهد شد.

به گفته آلمانی، طرح جهادی ضدعفونی معابر این منطقه از ساعت ۹ صبح آغاز شده و تا پایان گندزدایی کامل معابر تعیین شده ادامه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری