کد خبر 421071

تصویب سقف درآمدی بودجه شهرداری در سال۹۹

سقف درآمدی بودجه شهرداری تهران به میزان ۳۰ هزار و ۵۷۴ میلیارد و ۱۸۲ میلیون ریال به تصویب رسید.

اقتصادآنلاین - فائزه مومنی ، در جلسه علنی روز یکشنبه شورای شهر تهران ادامه بررسی لایحه بودجه سال 99 شهرداری تهران صورت گرفت که اعضای شورا به سقف 30 هزار و 574 میلیارد و 182 میلیون ریال رأی مثبت دادند.

حسن رسولی در ابتدای بررسی این لایحه با اشاره به اینکه به نمایندگی مرتضی الویری لایحه را قرائت می کند از تلاش شبانه روزی نیروهای مدیریت شهری در پیشگیری از ویروس کرونا تشکر کرد و گفت: نمایندگان شورای شهر تهران با توجه به ضرورت پیشگیری از توسعه ویروس کرونا، لحظه ای از در کنار مردم بودن غفلت نکرده و تمام امورات این حوزه شهری در زمان بندی پیش بینی شده در حال انجام است.

وی اظهار امیدواری کرد: لایحه بودجه براساس زمان بندی 15 اسفند ماه نهایی شود.

رسولی با اشاره به بررسی لایحه بودجه در جلسات قبل گفت: تغییراتی در کمیسیون ها ایجاد شد و نهایتاً سقف درآمدی بودجه با رقم 30 هزار و 574 میلیارد  و 182 میلیون ریال بسته شد که برای نهایی شدن این بخش باید در صحن به رأی گذاشته شود.

این عضو شورای شهر تهران اعلام کرد: بودجه سال 99 نسبت به مصوب بودجه 98، 26 درصد افزایش داشته و در بخش تبصره ها نیز 44 تبصره روز گذشته در کمیسیون تلفیق نهایی شده است.

در نهایت رئیس شورای شهر درخواست کرد اگر عضوی مخالفتی با سقف درآمدی دارد بیان کند که هیچ کدام از اعضاء مخالفتی نداشته و این رقم با 13 رأی موافق در شورا به تصویب رسید.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر