کد خبر 376805

افتتاح همزمان دو شعبه جدید فروشگاه زنجیره‌ای شهروند

دو شعبه از فروشگاه های زنجیره ای شهروند به طور همزمان عصر امروز به بهره برداری می رسد.

به گزارش اقتصادآنلاین، چهل‌ و‌ یکمین شعبه فروشگاه شهروند در منطقه یک شهرداری تهران واقع در مجتمع تجاری شمیران سنتر و چهل و دومین شعبه این فروشگاه در مهرشهر کرج، که اولین شعبه خارج از شهر تهران این فروشگاه ها است، ساعت ۱۷ امروز به طور همزمان از طریق ویدئو کنفرانس با حضور ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر تهران افتتاح می‌شود.

شعبه فروشگاه شهروند در شمیران سنتر در فضایی به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع دارای پارکینگ اختصاصی و دسترسی مناسب به بزرگراه های شمال شهر تهران است، که ۱۱ هزار قلم انواع کالاهای مختلف را با ۱۰ تا ۵۰ درصد تخفیف ویژه به شهروندان تهرانی عرضه می نماید.

همچنین نخستین شعبه فروشگاههای زنجیره ای شهروند در خارج از تهران، که امروز در مهرشهر کرج به بهره برداری می رسد در فضایی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع طراحی شده که بیش از ۱۵ هزار قلم انواع کالاهای مصرفی را در اختیار شهروندان قرار می دهد و در طراحی آن از سیستمهای مدرن "خود پرداخت" و "صندوق های سیار پرداخت" استفاده شده است.

شعبه جدید فروشگاه های زنجیره ای شهروند در مهر شهر کرج نیز کالاهای مورد نیاز شهروندان را با ۱۰ تا ۶۰ درصد تخفیف ویژه عرضه می کند.

با توجه به ظرفیت‌های قانونی و سیاست های شورای اسلامی شهر تهران، فروشگاه های زنجیره ای شهروند، شعب دیگر خود را در آینده ای نزدیک در سایر کلانشهرهای کشور راه اندازی خواهد کرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری