کد خبر 528320

در جلسه اخیر شورای عالی جبهه ایستادگی مطرح شد؛

اعلام اسامی نامزدهای پیشنهادی جبهه ایستادگی به شورای ائتلاف

اسامی نامزدهای پیشنهادی شورای عالی جبهه ایستادگی در خصوص لیست کاندیداهای شورای شهر تهران به شورای ائتلاف اعلام شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، در جلسه اخیر شورای عالی جبهه ایستادگی در خصوص لیست کاندیداهای پیشنهادی شورای شهر تهران که باید به شورای ائتلاف معرفی شوند تصمیم گیری شد.

روح‌الامینی دبیرکل جبهه ایستادگی گفت: در جلسه امروز شورای عالی تمرکز بر تنظیم فهرستی  داشتیم که کارآمدی و تخصص در اداره شهر، مهمترین ملاک و ویژگی نامزدهای انتخابات شورای شهر آن بود.

وی افزود: استفاده حداکثری از ظرفیت نیروهای انقلابی متخصص و با برنامه در زمینه شوراها و مدیریت شهری مورد توجه همه اعضای شورای عالی جبهه ایستادگی قرار داشت.

 دبیرکل جبهه ایستادگی تصریح کرد: ضمن احترام به تمامی ظرفیت‌های موجود در جبهه نیروهای انقلابی در جمع‌بندی فهرست پیشنهادی جبهه ایستادگی؛  هشت نفر  افراد اختصاصی از احزاب اضلاع جبهه ایستادگی، ۹ نفر از جوانان تحصیل‌کرده و متخصص، پنج نفر از اعضای اسبق شورای شهر و نه نفر افراد معرفی شده از سوی احزاب و تشکل های انقلابی ثبت شده شناسنامه دار هستند.

 روح الامینی اضافه کرد: از سایر گروه‌ها و تشکل‌ها نیز درخواست داریم در مسیر شفافیت در عرصه رقابت های انتخاباتی نامزدهای اعلامی موردنظرشان را معرفی نمایند. همچنین توصیه می کنیم گروه‌ها و احزاب علاوه بر شرایط عمومی، به تخصص و برنامه محوری در معرفی افراد و کاندیداها توجه ویژه داشته باشند.

 فهرست پیشنهادی جبهه ایستادگی به به شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برای شورای شهر تهران به قرار زیر می باشد:

١- مهدی وکیل پور

٢-کرم رضا پیریایی

٣- احمد کرمی

٤- جمشید مهرابی

٥-روح الله سلگی

٦-بهادر ولی زاده

 ٧-ضرغام صادقی

 ٨-مسعود زریبافان

٩-حسین اخگرپور

١٠-میثم مظفر

١١-فریدشهاب

١٢-هاشم داداش پور

١٣-محسن شاطرزاده

 ١٤- ریحانه رزازی

١٥- علیرضا خجسته پور

 ١٦-احمد صادقی

 ١٧-احمد نیکبختیان

١٨- پرویز سروری

١٩-مهدی چمران

٢٠- عبدالمقیم ناصحی

٢١-مرتضی طلایی

بیشتر بخوانید
ارسال نظر