کد خبر 530846

دور پنجم مذاکرات با حضور ایران؛

نشست کمیسیون مشترک برجام پایان یافت

دور پنجم مذاکرات وین امروز - سه شنبه - با از سرگیری نشست کمیسیون مشترک‌ برجام آغاز شد.

به گزارش اقتصادآنلاین ، «سید عباس عراقچی» و «انریکه مورا» معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا پیش از نشست کمیسیون مشترک برجام با یکدیگر دیدار کردند.  

معاون سیاسی وزارت امور خارجه پیش از این دیدار با هیات روسیه دیدار کرده بود.  

دور پنجم مذاکرات ایران و گروه ۱+۴ درباره چگونگی اجرای کامل و موثر برجام امروز (سه‌شنبه) در شهر وین پایتخت اتریش آغاز شد.

سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه و رییس هیات مذاکره‌کننده ایران صبح امروز برای شرکت در پنجمین دور مذاکرات برجام، تهران را به مقصد وین ترک کرده بود.

 پایان نشست کمیسیون مشترک برجام با حضور ایران و ۱+۴ در وین

نشست کمیسیون مشترک برجام با حضور هیأت‌های ایران و گروه ۱+۴ (آلمان، فرانسه، روسیه، چین و انگلیس) که عصر امروز (سه‌شنبه) در گرندهتل شهر وین آغاز شد، بعد از حدود یک ساعت و نیم به کار خود پایان داد.

این نشست در سطح معاونان و مدیران سیاسی وزارتخانه‌های امور خارجه ایران و گروه ۱+۴، برگزار شد. سید عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه ایران و رئیس هیأت ایرانی شرکت کننده در این مذاکرات امروز (سه‌شنبه) بدین منظور عازم اتریش و پیش از ظهر امروز وارد وین شد.

ریاست نشست امروز هم بر عهده «انریکه مورا» معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا بود. این نشست در حالی برگزار شد که روز گذشته (سوم خرداد ماه) تفاهم اسفند ماه ایران و آژانس در خصوص ادامه ضبط داده‌های دوربین‌های آژانس برای یک ماه دیگر تمدید شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • علی
    ۰ ۰

    بله گرگ های وحشی امریکایی و اروپایی آماده اند تا کلاه های اسراییلی را سر گاوهای ایرانی بکشند، همانطور که سر گاوهای قبلی کشیدند اما این گاوهای بیچاره یا نفهمیدند و اگر فهمیدند به روی مبارک نیاوردند و تا بنا گوششان به روی آن گرگ های وحشی خندیدند.