{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 409845

پس از جلسه ای که با حضور اعضای ارشد خاندان سلطنتی در ساندرینگهام برگزار شد بیانیه ای از طرف ملکه الیزابت دوم صادر شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، هفته گذشته پرنس هری و مگان مارکل اعلام کردند قصد دارند از مقام سلطنتی خود کناره گیری کنند. پس از این اتفاق جلسه رسمی با حضور اعضای ارشد خانواده سلطنتی درباره تصمیم این زوج برگزار شد.

مگان و هری

ملکه درباره جلسه دیروزشان با پرنس هری درباره تصمیم هری و مگان به استقلال و کناره گیری از عضویت رسمی به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی بیانه ای صادر کرد. ملکه در این بیانیه گفته است:  امروز و من خانواده ام با هم درباره آینده نوه ام هری و خانواده اش گفتگو کردیم. ما از تصمیم هری و مگان برای ساختن زندگی جدید را کاملا حمایت میکنیم. با این حال ترجیح ما این است که آنها به عنوان اعضای تمام وقت خانواده سطلنتی باقی بمانند، ما علاقه به داشتن زندگی جدید مستقل و در عین حال باقی ماندن به عنوان عضوی باارزش از خانواده سلطنتی را درک میکنیم و به آن احترام میگذاریم. هری و مگان گفتند که نمیخواهند در زندگی جدیدشان به درآمدهای عمومی مربوط به خانواده سلطنتی متکی باشند. بر این اساس توافق شد که به عنوان یک دوره گذار، خانواده ساسکس وقتشان را بین کانادا و انگلیس تقسیم کنند.

موضوعات پیچیده ای برای خانواده من وجود دارد که باید رسیدگی شود و کارهای بیشتری باید در این رابطه انجام شود، اما من خواستم که تصمیمات نهایی به روزهای آتی موکول شود.

مگان و هری

 

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری