کد خبر 452705

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت مسکن در جنت‌ آباد و طرشت/ اجاره آپارتمان‌های طرشت چند؟

محله طرشت در منطقه۲ از تقسیمات شهرداری تهران قرار دارد. قیمت رهن و اجاره در این محله از تهران در تیر ماه۹۹ نسبت به سال پیش به شکل عجیب و غریبی افزایش یافته است.

اقتصاد آنلاین - محبوبه قرمزچشمه؛ یک مشاور املاک در منطقه طرشت در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصاد آنلاین اظهار کرد: یک آپارتمان 6سال ساخت 63متری در طرشت، 50میلیون تومان رهن و 3میلیون و 800هزار تومان اجاره گذاشته شده است.

وی افزود: یک واحد آپارتمان 63متری در برجی نوساز با یک صد میلیون تومان ودیعه و 2میلیون و 600هزار تومان کرایه تیر99 در طرشت، نزدیک مترو اجاره شد. واحد 85متری این برج با 140میلیون ودیعه و 2میلیون تومان اجاره ماهانه، قیمت‌گذاری شد.

قیمت مسکن در طرشت

قیمت خرید یک واحد آپارتمان‌های نزدیک مترو طرشت به طور میانگین متری 21 تا 23میلیون تومان در تیر 99 معامله شد. رهن و اجاره  آپارتمان‌های  65 تا 80متری از جمله پر متقاضی‌‌ترین فایل‌های بنگاه‌های معاملات املاک است. یک آپارتمان 65متری، فول امکانات در طرشت 210میلیون تومان رهن کامل گذاشته شده است.

این مشاور املاک در ادامه با بیان اینکه مستاجران بیشتر از یک بچه برای یافتن آپارتمان با مشکل مواجه هستند، گفت: یک آپارتمان 90متری 200میلیون تومان رهن و 2میلیون و 500هزار تومان اجاره گذاشته شده است. همچنین یک آپارتمان 110متری واقع در کوی قلانی 360میلیون تومان رهن کامل گذاشته شده است.

رهن و اجاره آپارتمان در جنت آباد چند؟

یک مشاور املاک در جنت آباد جنوبی با بیان اینکه بسیاری از صاحبخانه‌ها 25درصد نسبت به سال98 کرایه خانه مطالبه می‌کنند، گفت: در این بین صاحبخانه‌هایی هستند که برای تمدید قرارداد، مبلغی اضافه نکرده‌اند. یک آپارتمان نوساز در جنت آباد مرکزی خیابان شاهین شمالی امروز 24تیرماه با قیمت 55میلیون تومان ودیعه و 4میلیون تومان اجاره معامله شد.

وی افزود:  گران‌ترین رهن و اجاره در جنت آباد به ترتیب جنت آباد جنوبی و مرکزی و سپس جنت آباد شمالی است. یک آپارتمان نوساز در جنت آباد جنوبی 10میلیون تومان گران‌تر از نمونه مشابه در جنت آباد شمالی در تیر99 معامله می‌شود. یک آپارتمان67متری 15سال ساخت در شاهین شمالی 50میلیون تومان رهن و 3میلیون تومان اجاره قیمت گذاشته شده است. این میزان رهن و اجاره نسبت به عرف بیشتر است.

این مشاور املاک در پایان گفت: یک آپارتمان نوساز 70متری، دو خواب در طبقه چهارم خیابان گلستان، خیابان شاهین شمالی جنت آباد، 50میلیون تومان رهن و 4میلیون تومان اجاره قیمت گذاشته شده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر