کد خبر 451709

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس خبر داد؛

پرداخت بیش از ۱۰۰۰میلیارد برای انشعابات مسکن مهر پردیس

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از پرداخت یکهزار و ۵۰۰میلیارد ریال برای انشعابات مسکن مهر پردیس خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، سید مهدی هدایت از پرداخت هزینه‌های انشعابات مسکن مهر پردیس خبر داد و اظهار داشت: با توجه به مراحل نهایی تکمیل بخش زیادی از ابنیه مسکونی پروژه‌های مسکن مهر، یکی از جدی‌ترین مسائل برای تحویل واحدها، موضوعات مربوط به محوطه‌سازی و همچنین زیرساخت در پروژه‌ها می‌باشد که با هزینه‌های سنگینی برای شرکت عمران شهر جدید پردیس همراه بوده است.

هدایت افزود: خوشبختانه با پیگیری‌های صورت گرفته بخش زیادی از شبکه‌های آب و فاضلاب، برق و گاز تکمیل شده که انشعابات بخش عمده‌ای نیز متصل شده و مابقی در حال وصل شدن می‌باشد که با توجه به اهمیت تحویل به موقع واحدها، در صورت سرعت بخشیدن ورود دستگاه‌های خدمات رسان به بخش‌های باقیمانده، شاهد تکمیل سریع‌تر این پروژه‌ها نیز خواهیم بود.

وی عنوان داشت: با توجه به توافقات صورت گرفته معادل یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال بابت هزینه نصب انشعابات کل باقی‌مانده واحدهای مسکن مهر پردیس به صورت تهاتر به شرکت آبفای شرق استان پرداخت خواهد شد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: پس از عملیاتی شدن صورتجلسه مربوط به این موضوع، از این پس مشکلی بابت هزینه نصب انشعابات آب و فاضلاب نخواهیم داشت و با توجه به تکمیل بخش عمده شبکه‌ها، به زودی باقیمانده انشعابات با سرعت بیشتری نصب می‌شوند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری