{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 422110

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن اعلام کرد؛

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن گفت: مهلت ثبت اعتراض یا انصراف از طرح اقدام ملی مسکن تا پایان روز جمعه ۱۶ اسفند ماه است و نام‌نویسی مرحله دوم از روز شنبه ۱۷ اسفند ماه ۱۳۹۸ آغاز می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، پروانه مافی اظهار کرد: مهلت ثبت اعتراضات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن که در مرحله اول نام نویسی شرایطشان احراز نشد، تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۶ اسفند ماه ۱۳۹۸ است که متقاضیان باید به نشانی اینترنتی tem.mrud.ir مراجعه کنند. همچنین کسانی که قصد انصراف از این طرح دارند تا زمان مذکور می‌توانند اقدام کنند.

وی افزود: کسانی که اعتراض خود را ثبت می کنند اطمینان داشته باشند که هیچ حقی از آنها ضایع نخواهد شد. همچنین افراد تایید شده‌ای که با توجه به شیوع ویروس کرونا روند تکمیل پرونده آنها به شکل حضوری دچار وقفه شده نگرانی نداشته باشند؛ زیرا به محض اینکه از شرایط فعلی خارج شویم تکمیل پرونده آنها انجام می‌شود.

وی افزود: در مرحله اول حدود ۴۲ درصد کسانی که ثبت نام کرده بودند شرایط پنجگانه این طرح را نداشتند و به همین دلیل پس از پایش، نام نویسی مجدد از متقاضیان جدید، روز شنبه ۱۷ اسفند ماه آغاز می‌شود

مافی با بیان این که در مرحله اول ثبت نام در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، البرز و اصفهان انجام خواهد گرفت، تصریح کرد: متقاضیان در این پنج استان از صبح شنبه تا پایان روز یکشنبه مهلت نام نویسی دارند و نگرانی بابت پر شدن ظرفیت نداشته باشند، زیرا با توجه به اینکه ممکن است بسیاری از افراد به اینترنت پرسرعت دسترسی نداشته باشند یا به هر دلیل نتوانند در ساعات اولیه ثبت نام کنند، فرآیند نام نویسی را در مقایسه با مرحله قبل تغییر دادیم.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن ادامه داد: در مرحله قبل ثبت نام بر اساس ظرفیت استان ها بود و طبیعتاً بعد از تکمیل ظرفیت، نام نویسی به پایان می رسید. اما در این مرحله تمام متقاضیان می‌توانند ثبت نام خود را انجام دهند. سپس با پایش افراد و بررسی شرایط پنج‌گانه آنها، واجدان شرایط تایید می‌شوند و از بین آنها قرعه کشی صورت می‌گیرد.

نام‌نویسی در تهران تا پایان سال انجام می‌شود

مافی درباره زمان مرحله دوم ثبت نام متقاضیان در طرح اقدام ملی مسکن در استان تهران گفت: هنوز زمان دقیق ثبت نام در استان تهران مشخص نشده اما نام نویسی در تمامی استان‌ها از جمله تهران تا قبل از پایان سال جاری انجام می‌شود.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    انجانب درطرح اقدام مسکن ملی شرکت کردم اما فرم ج همسرم قرمز اعلام شده دلیلش رانمیدانیم فقط از خانه پدری ام یک دانگ مهریه همسرم میباشد اکنون پدرم مادرم و فرزندان مجردش در ان خانه زندگی میکنند درصمن خانه پدرم بنام چهار نفر می باشد حالا من بادو فرزند مستاجر چگونه مالک حساب شده ام درحالی که این خانه کوچک و قدیمی از بنده نیست خداوکیلی انصاف داشته باشید

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری