اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت خودرو یکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ / پژو پارس تافته جدا بافته بازار خودرو!

بازار خودرو پس از حدود ۶ ماه ثبات قیمتی همراه با کاهش جزئی، از اواسط مهر ماه دوباره وارد روندی صعودی با شیب نسبتا تندی شده است و قیمت خودروهای داخلی در این مدت تا ۱۰ درصد افزایش نیز به ثبت رسانده اند. حالا در روزهای ابتدایی هفته پایانی آبان، بازار خودرو هرچند شاهد افزایش قیمت است اما کاهش شیب صعودی قیمت ها از نکات بارز این روزهای بازار است. به عنوان مثال قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ که همواره پای ثابت افزایش بوده در معاملات روز شنبه تغییری نداشت و همان ۳۲۶ میلیون تومان باقی ماند. البته پژو پارس در نقطه مقابل این موضوع قرار دارد، جاییکه همواره بالاترین افزایش قیمت را در رالی‌های صعودی ثبت کرده است.

قیمت خودرو یکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ / پژو پارس تافته جدا بافته بازار خودرو!

به گزارش سرویس خودروی اقتصادآنلاین؛ بازار خودرو که هفته گذشته شاهد تعدیل نسبی شیب افزایش قیمت ها بود در این هفته نیز با وجود ثبت افزایش قیمت در برخی مدل ها، همانند هفته گذشته با شیب کمتری نسبت به اواسط آبان مشغول افزایش قیمت است. در هر صورت به نظر می رسد که قیمت خودرو در شرایط کنونی بیش از آنکه تمایل به کاهش داشته باشد، ادامه روند صعودی را در دستور کار خود قرار دهد.

قیمت ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ پس از مدتی سکون، افزایش قیمت به ثبت رساند. قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با ثبت ۲ میلیون تومان افزایش، ۳۸۷ میلیونی شد.

قیمت پژو پارس LX هم ۵ میلیون تومان گران شد و اکنون در بازار ۴۲۵ میلیون تومان قیمت می خورد.

قیمت پژو پارس ELX-TU5،‌ با ثبت افزایش ۲ میلیون تومانی به ۴۹۰ میلیون رسید.

قیمت تارا اتوماتیک با افزایش ۱۰ میلیون تومانی به ۶۳۰ میلیون تومان رسید.

قیمت ایران خودرو

قیمت سایپا

قیمت پراید ۱۱۱، ۲۰۸ میلیون تومانی ماند.

پراید ۱۳۱ بدون تغییر ۱۹۰ میلیون تومان قیمت خورد.

قیمت تیبا صندوقدار هم بدون تغییر ۲۰۷ میلیون تومان به ثبت رسید.

قیمت کوییک یک میلیون گران شد و ۲۲۸ میلیونی شد.

قیمت سایپا

ارسال نظر