کد خبر 465923

عـرضه پنج محصول ایران‌خودرو در مرحله سوم فروش فوق‌العاده

گروه صنعتی ایران‌خودرو به منظور تامین نیاز مشتریان، در سومین مرحله فروش فوق‌العاده، پنج محصول را عرضه کرده است. این طرح از روز پنجشنبه بیستم تا ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۲۳ شهریورماه به اجرا گذاشته می شود، زمان تحویل خودروها، حداکثر سه ماه خواهد بود.

به گزارش اقتصادآنلاین،  سمند ال‌.ایکس، پژو ۲۰۶ تیپ پنج، پژو ۲۰۶ صندوقدار، پارس بنزینی و پژو ۴۰۵ اس.ال.ایکس محصولات عرضه شده در این طرح هستند. با گذشت حداکثر سه روز پس از پایان زمان ثبت‌نام، قرعه کشی برگزار و مشخصات منتخبین از طریق سایت فروش ایران‌خودرو و یا ارسال پیامک، اعلام خواهد شد.

در این طرح، امکان ثبت‌نام برای فرد دارای پلاک فعال انتظامی نصب بر روی خودرو وجود ندارد. همچنین محدودیت‌‌هایی مانند اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، دارا بودن سن دست کم ۱۸ سال و لزوم ارایه‌ گواهی‌نامه، گذشت حداقل ۴۸ ماه از آخرین ثبت‌نام در شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا برای مشارکت مشتریان واقعی درنظر گرفته شده است.

علاوه بر این‌که سند خودرو به مدت یک سال در رهن ایران‌خودرو خواهد بود، طبق مصوبات کمیته خودرو، امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی مقدور نخواهد بود.

تطابق شماره‌حساب با مشخصات فرد نیز از الزامات این طرح فروش است. در صورت مراجعه نکردن مشتری به شبکه خدمات پس از فروش پس از گذشت سه ماه، گارانتی خودرو باطل خواهد شد.

در بخش‌نامه این طرح فروش تاکید شده در صورتی‌که فرد متقاضی، دارای پلاک انتظامی فعال و یا فاقد گواهی‌نامه رانندگی دست کم پایه سوم باشد، علاوه بر باطل شدن ثبت‌نام، به مدت سه سال از ثبت نام در فروش های آینده ایران‌خودرو محروم خواهد شد.

انتخاب شدگان در طرح‌های قرعه‌کشی قبلی نیز امکان مشارکت در این طرح را نخواهند داشت.

متقاضیان واجد شرایط می‌توانند در زمان تعیین شده به سایت فروش ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کرده و از مزایای این طرح بهره‌مند شوند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • یوسف
  ۲ ۰

  من‌ ماشین‌ ندارم‌ اولین‌ بار‌ میخواستم‌ اولین‌ ماشین‌ میخوام‌ بخرم‌ در‌ قرعه‌کشی‌ برج‌ ۴‌ شرکت‌ کردم‌ وهیچ‌ ماشینی‌ در‌ نیومده‌ بگین. چکار‌ کنیم‌

 • سینا
  ۰ ۱

  مبلغ پیش‌پرداخت هر خودرو مشخص نیس که چقده؟ مثلا پیش‌پرداخت 206 چقد می‌شه؟

 • قدرت طهماسبی
  ۱ ۰

  فقط کیفیت و ایمنی با قیمت متعادل همراه با امکانات جدید برای ملت ایران

 • ناشناس
  ۱ ۱

  نمیخریم

 • آمنه رضای خیری
  ۰ ۰

  ۲۰۶ تیپ ۵ تمام فول

 • مهدی
  ۰ ۱

  سلام من ماشینم وباوکالت فروختم هنوز پلاکشوفک نکرده میتونم ثبت نام کنم یان

 • فیروز
  ۰ ۰

  یکساله

 • مظفرعباسی
  ۰ ۰

  3760220983

 • ترلان قوجالی
  ۰ ۰

  من میخوام برنده ماشین شم