کد خبر 452866

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

ثبت نام خودرو سایپا (۱۳۹۹/۴/۲۵)

مهلت ثبت نام خودرو سایپا برای سه محصول این شرکت امروز چهارشنبه به پایان می‌رسد.

شرایط ثبت نام خودرو در سایپا

به گزارش اقتصاد آنلاین، ثبت نام خودرو در این طرح فروش تنها از طریق سایت گروه خودروسازی سایپا امکان پذیر بوده و مشتریان می توانند به صورت 24ساعته نسبت به ثبت نام خودرو در این طرح فروش اقدام کنند.

مشتریان پس از ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا به نشانی saipa.iranecar.com پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام خواهند کرد.

در طرح پیش فروش گروه خودروسازی سایپا، امکان ثبت نام محصولاتی همچون خودروی جدید "شاهین"، "کوییک S" و "ساینا S" فراهم شده است که به ترتیب برای خودروی شاهین پیش پرداخت 80 میلیون تومانی، برای خودروی سایپا کوییک S پیش پرداخت 40 میلیون و 800 هزار تومانی و همچنین برای خودروی "ساینا S" پیش پرداخت 39 میلیون و 800 هزار تومانی تعیین شده است.

طبق اعلام گروه خودروسازی سایپا، موعد تحویل سایپا شاهین برای اسفندماه سال جاری، خودروی کوییک S برای بهمن ماه و اسفندماه سال جاری و همچنین موعد تحویل خودروی ساینا S برای دی ماه تا اسفندماه سال جاری تعیین شده است.

لازم به یادآوری است که ثبت نام در این طرح پیش فروش تنها از طریق سایت فروش اینترنتی گروه خودروسازی سایپا امکان پذیر بوده و کسانی که در طرح های فروش فوق العاده و پیش فروش خردادماه سایپا شرکت کرده و اسم آنان در قرعه کشی انتخاب نشده است، نیاز است که دوباره نسبت به دریافت کد کاربری و کلمه عبور اقدام کنند. علاوه بر این، محدودیت های ثبت نام در طرح های پیش فروش جدید سایپا نیز برقرار بوده و تنها مشتریانی که دارای حداقل 18 سال و دارای گواهینامه معتبر رانندگی باشند و همچنین طی 48 ماه گذشته هیچگونه خریدی از شرکت های خودروسازی سایپا و ایران خودرو نداشته و در حال حاضر پلاک فعال نداشته باشند، امکان ثبت نام خودرو در طرح فروش سایپا را خواهند داشت.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۷ ۱

  سلام چرانمیتونیم تواین سایت ثبت نام کنیم

 • ناشناس
  ۳ ۷

  فروش فوق العلاده دوم کی برگذار میشه تا حالا که خیری به ما نرسید شاید اینبار بشه

 • علی
  ۵ ۷

  بزک نمیر بهار میاد

 • ناشناس
  ۵ ۳

  کاش من برنده شم

 • ناشناس
  ۴ ۶

  مدتش چرا نباید فرق کنه قبل هیجده ماه گذشته خودرو نگرفته باشن چرا چهل هشت ماه مکر نمخان فروش داشته باشن خب درعرض دوسال معمولا عوض میشه خودرو پنج سال چهل وهشت چیه

 • محمد
  ۱ ۰

  سلام من خیلی به ماشین نیاز دارم غیر از ثبت نامی پیش فروش دیگه هیچ راهی برای ماشین دار شدن ندارم لطفا یه کاری کنید ماشین به دسته مصرف کننده برسه

 • مصطفی کرامتی
  ۰ ۰

  ماشین چانگان و یا کوییک میخوام ثبت نام کنم

 • ناشناس
  ۱ ۰

  کسانی که پدر بزگشان خودرو داشته میتونم ثبت نام کنن یا نه 48 ماه😂😂

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری