کد خبر 440801

پیکاپ جدید در راه بازار خودرو

در سال های اخیر داشتن یک پیکاپ لزوما به معنی این نبوده که صاحب خودرو تنها برای جا به جایی اسباب و وسایل از آن استفاده میکند. بلکه مزیت‌های پیکاپ‌ها نسبت به سایر خودروهای سواری و ون باعث شده دسته ای از افراد این خودروهای چند منظوره را به عنوان خودروی خانواده انتخاب کنند.

به گزارش اقتصاد آنلاین، امکان یدک کشیدن وسایل و ابزار با حفظ امنیت و سلامت سرنشینان و خودروهای کناری از مزایا داشتن یک پیکاپ است. قابلیت گذر بسیار راحت‌تر از جاده‌ها و زمین‌های ناهموار را نسبت به سایر خودروها دارند، این مزیت سبب شده  افراد آفرودباز و هم کسانی که فعالیت‌های کاریشان در شهر و جاده های استاندارد نیست پیکاپ را ترجیح دهند. غالبا پیکاپ‌ها نسبت به خودروهای سواری ایمن‌تر هستند و امنیت جان سرنشینان را بهتر تامین می‌کنند. 

این ویژگی‌ها سبب شده در سال‌های اخیر خانواده‌های بیشتری به خودروهای پیکاپ نظر مثبت داشته باشند. با این حال در ایران نبود تنوع عرضه، قیمت‌های بالا و نبود خدمات پس از فروش مناسب سبب شده همچنان بعضی‌ها در خریدشان دچار تردید شوند که به نظر می‌رسد این مشکلات برطرف خواهد شد.

شرکت کرمان موتور که تاکنون در عرضه خودروهای سدان و SUV موفق عمل کرده است، برای روز شنبه مورخ 2/3/99 کمپین اینستاگرامی جدیدی خود رامعرفی خواهد کرد و در جریان این کمپین که در جهت طراحی پوستر پس زمینه خودروهای این شرکت است، عکس‌های جک T8  نیز به چشم می خورد. به نظر می رسد تصمیم شرکت کرمان موتور در تولید این خودرو جدی شده است. حالا باید تا روز شنبه صبر کنیم ببینیم جک T8  در این کمپین اینستاگرامی شرکت می کند یا خیر و آیا این نوید حضور یک محصول جدید در بازار است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر