{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 440137

تولید آزمایشی نخستین خودرو ایرانی با ۵. ۹۲ درصد ساخت داخل ومشارکت قطعه سازان برتر وشرکت های دانش بنیان در بهمن ماه سال جاری آغاز می شود.

به گزارش اقتصادآنلاین، پروژه محصول k 132  حاصل تلاش و دانش طراحان و  مهندسان داخلی و گام بزرگی در راستای نهضت ساخت داخل  وپیشبرد اهداف توسعه ای این خودروساز است.

پروژه محصول K132 با دو نوع موتور و در دو گونه گیربکس دستی و اتوماتیک تولید خواهدشد و قراراست این خودرو درمرحله اول  با موتور EC5 و گیربکس دستی به بازار عرضه شود.  

پروژه محصول K132 پروژه K132

دربرنامه توسعه ای پروژه محصول k132،تولیداین محصول باموتور ای . اف ۷ توبورشارژپلاس و گیربکس اتوماتیک نیزقراردارد.  

پروژه محصول K132 پروژه K132

خودروی K132 دارای استانداردآلایندگی یورو 5 خواهد بود و  مصرف سوخت ترکیبی دراین خودرو درنوع گیربکس دستی آن، 6.7 لیتر در 100 کیلومتر است . از نقطه نظر تجهیزات ایمنی و رفاهی ،این خودرو از سطح امکانات  رفاهی و ایمنی بسیارخوبی برخوردار است که به عنوان نمونه می توان از فرمان برقی ، ترمزهای جلو و عقب دیسکی،ESC, EBA، ABS, HSA, ، کیسه هوای ایمنی راننده و سرنشین ، سیستم کروز کنترل و سیتم تهویه برقی در گونه دستی آن نام برد.

پروژه محصول K132 پروژه K132

ارسال نظر

 • علی
  ۲ ۲

  قیمت یک میلیارد و دویست میلیون و ششصدهزارو نهصدوپنجاه تومان

 • امین
  ۲ ۰

  با این اوضاع دلار و تورم ۳۰۰ میلیون کمتر نمیدن
  بعد از یه مدتی هم ترمز عقبش کاسه ای میشه فرمان برقیش تبدیل به هیدرولیک میشه رینگش میشه فولادی و..... که بقیه داستان رو خود شما بهتر میدونید.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری