چرا بعضی مردان متاهل به دنبال معشوقه هستند؟

بیشتر مردها قبل از ازدواج، در هنگام ازدواج، پس از ازدواج و حتی موقعی که با یک فرد دیگر رابطه ای پایدار دارند نیز با معشوقه خود رابطه برقرار می کنند. در این مطلب به بیان دلایل معشوقه داشتن مردان متاهل می‌پردازیم.

چرا بعضی مردان متاهل به دنبال معشوقه هستند؟

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ چرا مردان متاهل عاشق یک زن دیگر می شود؟ در ادامه به نشانه هایی اشاره می کنیم که با مشاهده آن ها در همسر خود می توانید متوجه شوید که عاشق زن دیگری شده است.

آیا ممکن است که یک مرد متاهل عاشق زن دیگری شود؟

به طور طبیعی تمام این احتمالات وجود دارد و ممکن است یک مرد متاهل عاشق یک زن دیگر شود. طبق مطالعه‌ای که در این زمینه انجام شد، تحقیق کنندگان به این نتیجه رسیدند که احتمال خیانت در میان آقایان بیشتر از خانم‌ها است. برای اینکه روابط عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب مهم‌ترین انتظارات زنان در زندگی زناشویی چیست؟ سر بزنید.

چرا مردان متاهل معشوقه دارند؟

دلایل زیادی در این بین نقش دارند. علاوه بر این که ناراضی بودن از رابطه فعلی می تواند مردان متاهل را به سمت برقراری رابطه با زن دیگری بکشاند، جذابیت جسمانی هم یکی دیگر از دلایل موجود است. عشوه گری زنان دیگر هم یکی دیگر از عوامل بسیار مهم است.

اگر همسر مرد از ویژگی‌های ظاهری دلخواه مرد برخوردار نباشد، احتمالا مرد به سمت زنان دیگری با ویژگی‌های مورد نظرش کشانده می شود.

علاوه بر این:


    نیازهای عاطفی و جسمانی

    رضایت عاطفی (مرد در ابتدای رابطه احساس نمی کند که رابطه ای با همسرش دارد)

    لذت و سرگرمی (بیشتر در میان مردان چشم چران دیده می شود)

    هنگامی که زن دیگر خود از این نزدیکی رضایت داشته باشد (چرا که مردها بدون موافقت خود زن نمی توانند وارد حریم خصوصی آن ها شوند)

    نیازهای جنسی

    پاداش دادن به خود با دفعات بیشتر رابطه جنسی (چرا که این باور در میان بعضی از مردها وجود دارد)

    پاداش های مالی

    خوشگلتر بودن زن مورد نظر

    بالا رفتن از پله‌های اجتماعی و ارتقا وضعیت اجتماعی اقتصادی

    جاه طلبی در رابطه با شغل

متاسفانه در میان تمام زن و شوهرها علاقه و عشقی که باید وجود داشته باشد، رشد نمی‌کند و وقتی که این اتفاق می‌افتد، عشق به پایان می‌رسد. برای اینکه روابط عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب زنان در آرزوی داشتن این مردان هستند سر بزنید.

مواردی که نشان می دهد یک مرد عاشق زن دیگری شده است

در ادامه به چندین نشانه اشاره می کنیم که به راحتی با مشاهده آن‌ها می توانید متوجه شوید که همسرتان عاشق زن دیگری شده است.

وقتی که یک زن دیگر را در اطراف خود می‌بینند، بسیار دوستانه برخورد می‌کنند

مردان متاهل از قدرت برخورد دوستانه با زن مورد علاقه یا معشوقه خودشان مطلع هستند. پس اگر یک مرد متاهل در حضور زن مورد علاقه‌اش مهربان شد و با او رفتار دوستانه‌ای داشت، قطعا یکی از نشانه‌های مورد نظر است.

مرد با زن مورد علاقه‌اش به نوعی مبارزه می‌کند

با وجود این که این تاکتیک قدیمی شده است اما مردان متاهل برای به دست آوردن زن مورد علاقه‌شان مبارزه می‌کنند.

شکایت‌ها و گله‌ها از همسر فعلی شروع می‌شوند

وقتی که مرد متاهل عاشق زن دیگری می‌شود، شروع می‌کند و شما را به باد گله و شکایت می‌گیرد.

منبع: drchek
ارسال نظر