کد خبر 558729

جزئیات سانحه رانندگی در کردستان

سخنگوی اورژانس کشور گفت: در حادثه سقوط یک دستگاه مینی‌بوس به دره در نزدیکی روستانی پالنگان در منطقه کامیاران کردستان ۱۶ نفر جان خود را از دست دادند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از همشهری آنلاین، مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور اظهار کرد: ساعت ۱۱:۰۵ دقیقه امروز سانحه سقوط مینی بوس به دره در حوالی روستای پالنگان در شهرستان کامیاران استان کردستان اطلاع داده شد و بلافاصله یک فروند بالگرد، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۸ دستگاه آمبولانس به محل اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه ۱۶ تن از سرنشینان این مینی‌بوس پیش از رسیدن تیم‌های اورژانس فوت کردند که بین آنها کودک نیز دیده می‌شود.

خالدی گفت: با تلاش نیروهای امداد ۱۲ نفر از مجروحان، از جمله یک نوجوان ۱۲ ساله زنده از دره خارج و به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی ادامه داد: یک نفر از مجروحان به دلیل شرایط وخیمی که داشت با بالگرد به بیمارستان منتقل شد و هم‌اکنون ۲ نفر از مصدومان در وضعیت وخیم قرار دارند.

گفتنی است علت وقوع این حادثه هنوز از سوی کارشناسان پلیس اعلام نشده است.

۱۶ فوتی و ۱۲ مصدوم در حادثه واژگونی مینی بوس

پیمان صابریان سرپرست سازمان اورژانس کشور سازمان اورژانس کشور اظهار داشت: بر اثر واژگونی یک دستگاه مینی بوس در روستای پالنگان کردستان تعداد ۱۶ نفر فوت و ۱۲ نفر مصدوم شده‌اند.

او گفت: براثر وقوع این حادثه ۶ دستگاه آمبولانس،یک فروند بالگرد اورژانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل اعزام شده است.

حجم ویدیو: 2.82M | مدت زمان ویدیو: 00:01:33
بیشتر بخوانید
ارسال نظر