کد خبر 533434

زورگیری خونین از یک عکاس خبری در تهران + عکس

زورگیران پس از وارد کردن ۲۱ ضربه چاقو به یک عکاس خبری، لوازم همراه وی از جمله دوربین عکاسی، لنز عکاسی و لپ‌تاپ را به سرقت بردند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مشرق،  محمد دلکش؛ عکاس خبری، بامداد امروز (۱۳ خرداد) توسط زورگیران مورد حمله خونین قرار گرفته و با ۲۱ ضربه چاقو مجروح شد.

با توجه به وجود محدودیت‌های تردد و عدم امکان سفر با خودروی شخصی، این عکاس خبری، اواخر شب گذشته، به منظور حضور در یک برنامه در استان مازندران، به پایانه آزادی رفته و آنجا سوار بر یک خودروی شخصی شده بود.

زورگیری خونین از یک عکاس خبری در تهران +عکس

در خودروی مذکور علاوه بر راننده، دو سرنشین دیگر نیز حضور داشتند همچنین فردی دیگر نیز پس از سوار شدن این عکاس خبری، سوار بر این خودرو شده و به این ترتیب خودروی مذکور با پنج سرنشین راهی مازندران شد.

طبق روال مسیر حرکتی برخی رانندگان این مسیر، خودروها از مسیر بزرگراه آزادگان به سمت شرق تهران رفته و از آنجا به سمت مازندران تغییر مسیر می‌دهند. راننده این خودرو نیز در بزرگراه آزادگان به سمت جاده احمد آباد مستوفی تغییر مسیر داد و لحظاتی بعد سه نفر از سرنشینان با سلاح سرد اقدام به زورگیری از دو سرنشین دیگر خودرو کردند؛ در آنجا مشخص شد سه نفر زورگیر بوده و قصد زورگیری از محمد دلکش و دیگر مسافر خودرو را دارند.

زورگیری خونین از یک عکاس خبری در تهران +عکس

در ادامه دیگر مسافر خودرو پس از اینکه دو ضربه چاقو به وی اصابت کرد، موفق به فرار از چنگ زورگیران شد اما زورگیران با ۲۱ ضربه چاقو محمد دلکش را هدف قرار داده و پس از زورگیری موفق شدند، دو کوله‌پشتی همراه وی شامل دوربین عکاسی، لنز، لپ‌تاپ، وجه نقد و سایر مدارک وی را به سرقت ببرند.

زورگیری خونین از یک عکاس خبری در تهران +عکس

در نهایت زورگیران جسم نیمه‌جان دلکش را به پایین از خودرو پرتاب کرده و متواری شدند.

زورگیری خونین از یک عکاس خبری در تهران +عکس

با توجه به اینکه در محل حادثه رفت‌وآمد کمی صورت می‌گرفت، به گفته این عکاس، ابتدا حدود ساعت ۶ بامداد یک سگ  دامداری متوجه او شده و صلحبش را مطلع کرده و همچنین یک خانواده با خودرویشان در حال عبور از محل بودند که با وضعیت خونین محمد دلکش مواجه شده و با اورژانس تماس گرفتند در ادامه نیز وی به یکی از بیمارستان‌های تهران انتقال یافت.

زورگیری خونین از یک عکاس خبری در تهران +عکس

هر دو مجروحان این زورگیری خشن در یک بیمارستان بستری هستند؛ محمد دلکش از نقاط مختلف بدن از جمله کلیه دچار جراحت شدید شده و گفته می‌شود حال دیگر مجروح این حادثه که از ناحیه گردن و سر مجروح شده بدتر است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • Jefosun
  ۱ ۰

  اگر قانون ضد جرم و جنایت آنقدر قوی وبدون نفوذ پارتی و عدم فروش آن نوشته ،،تایید،،تکمیل ،،و بر جرم و جنایت مستولی باشد .
  کار به اینجاها نمیکشد ،،، مثل کشور چین
  اما چون قوانین بازدارنده جرم و جنایت خیلی پایین تر از خود ه جرم و جنایت است این چنین میشود ،
  اگر مثل قوانین حکومت چین چنین افرادی بدون فوت وقت اعدام شوند و دولت هم هیچ ترسی در مقابل دشمنان جهانیش نداشته باشد
  نرخ جرم و جنایت همانند کشور چین میشود

 • امیرحسین
  ۰ ۰

  بدبختانه آنکه شما از خودت تو خونه خودت در برابر سارق مقاومت کنی و او زخمی، مضروب، یا کشته بشه ممکنه قصاص بشی.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  همچین زورگیرها باید در حضورمردم قطع عضو بشن تا به دیگران عبرت شود