کد خبر 515967

دستگیری قاتل ۱۹ساله در کمتر از چهار ساعت

فرمانده انتظامی " فیروزآباد " از شناسایی و دستگیری قاتل در کمتر از چهار ساعت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از رکنا، سرهنگ “مهدی جوکار” در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110  مبنی بر وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل مردی ۲۳ ساله در یکی از محله‌های شهرستان فیروزآباد ،بلافاصله ماموران انتظامی جهت بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: ماموران در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که جوانی 19 ساله با همدستی یک نفر دیگر با استفاده از  سلاح سرد  مردی ۲۳ ساله را به  قتل  رسانده و از محل متواری شده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان فیروزآباد گفت: ماموران انتظامی با تحقیقات فنی و تخصصی موفق شدند هویت قاتل را شناسایی و در کمتر از چهار ساعت وی را در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کنند.

سرهنگ جوکار با بیان اینکه همدست فرد قاتل نیز در یک عملیات جداگانه دستگیر شد، افزود: فرد قاتل در تحقیقات تکمیلی پلیس، علت و انگیزه قتل را اختلاف شخصی با مقتول عنوان و با تشکیل پرونده به مرجع قضایی تحویل داده شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • هادی آقجه لو
  ۰ ۰

  واقعا که کولاک می کنید خسته نباشید خدا همیشه پشت و پناه بچه های نیروی انتظامی باشه امیدوارم که همیشه شاد وسالم باشید .من می خوام برم دانشگاه افسری تو مرحله روانشناسی هستم دعا کنید

  • خودم.
   ۰ ۰

   که چی؟
   چرانمیگی مملکت شده لیانشامپو.
   قدیما پسرم این خبرها نبود .
   برو از بزرگترهات بپرس .
   امنیت از بین رفته.
   حالا ژاندارمری یه بچه رو گرفت دیگه کار تموم شد.
   یومیه از اینجور حوادث رو ما ملت شاهدیم.
   قرصاتو بخور نچائی یوقت.