کد خبر 515618

جزییات اولین قتل سال۱۴۰۰ در تهران

جسد زن جوان که پلاستیک و پتو دور آن پیچیده شده و لباس خانگی بر تن داشت، در کنارگذر بزرگراه آزادگان کشف شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، صبح امروز خبری مبنی بر کشف جسد زنی جوان در کنارگذر بزرگراه آزادگان (مسیر شرق به غرب)، محدوده ایستگاه اتوبوس معراج به پلیس 110 اعلام شد که به سرعت تیمی از ماموران کلانتری 130 نازی‌آباد به محل کشف جسد اعزام شدند.

ماموران پس از حضور در محل با جسد زنی حدوداً 25 تا 30 ساله افغانستانی که پلاستیک و پتو دور آن پیچیده شده و لباس خانگی بر تن داشت، مواجه شدند.

بررسی اولیه نشان داد که به سر مقتول ضربه وارد و جسد نیز دچار جمود نعشی شده بود.

یک کارگر شهرداری که جسد مقتول را کشف کرده بود، به ماموران گفت: حدود ساعت یک بامداد امروز، جسد را مشاهده کردم در ابتدا فکر می‌کردم که زباله است و قصد داشتم آن را بردارم اما کمی ترسیدم، در نهایت با روشن شدن هوا، موضوع را به سرپرست خود گفتم و پلیس را در جریان قرار دادیم.

در نهایت جسد مقتول برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • محمد
  ۳ ۷

  نخیر کلانتری نرفت بالاسرش. خواهر من بعنوان کارشناس قتل اداره اگاهی این موضوعو رسیدگی کرد😄

 • ناصری
  ۰ ۰

  با سلام کاش جزییات بیشتری در اختیار مردم بزارید

 • سید حسن
  ۲ ۱

  پس احتمالا قاتل یا قاتلان سه ساعت قبل ضربه محکمی با جسم سختی به سر مقتول وارد شده و نقشه حمل جسد را در طی این مدت کشیده و جسد را به آن منطقه آورده اند . یابنده جسد که افغانستانی نبود؟ اگر بود باید کمی روی آن مانور داد .اگر ایرانی هم بود تحقیقات اولیه باید از وی گرفته شود !! کفش به پا داشت؟ گوشی تلفن ؟ مدارک شناسایی؟ طلا؟ چه افرادی گم شدن او را گزارش میکنند؟ سوالاتی ست که هر مامور در ذهن ش میچرخد

 • سید حسن
  ۰ ۱

  ظمنا اظهار نظر پزشکی قانونی مبنی بر تجاوز و دیگر مسائل برای رسیدن به سرنخ بسیار مهم است . آخرین تماس ها و آخرین دیدار با چه افرادی داشته اند ؟ و در آن محیط چه افرادی رفت و آمد داشته اند ؟ البته بعد از گزارش گم شدن این خانم !!! و مراجعه ی تیم پلیسی !!
  موفق باشید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  بله دقیقا مشخصه کار خودش بوده من صحنه را دیدم کار خود خودش بود

 • مانوئل
  ۰ ۱

  اون که آمریکاست روزانه چهل نفر با اسلحه کشته میشن و کسی هم نمیدونه کار کی بوده اینجا که ایرانه مسولین محترم کشور هیچ غلطی نمیتونن بکنن