کد خبر 504625

جنایت با نوشابه سمی

مرد مواد فروش که با همدستی دایی و پسر دایی‌اش در اقدامی هولناک با خوراندن دلستر مسموم برادر و پسر خاله‌اش را به قتل رسانده بود از سوی پلیس دستگیر شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، سردار خلیل واعظی، فرمانده انتظامی استان بوشهر در این باره گفت: ۲۵ مرداد امسال خبر کشف جسدی ناشناس در پایین روستای بندو به مرکز فوریت‌های پلیسی اعلام شد. مأموران پلیس پس از بررسی‌های اولیه هویت مقتول را، که اهل شهرستان لامرد فارس بود شناسایی کردند و پس از اطلاع به خانواده‌اش، برادر وی در پلیس آگاهی حاضر شد و عنوان کرد که برادر و پسر خاله‌اش از چند ماه قبل  ناپدید شده‌ بودند و گزارش آن را هم به پلیس استان فارس داده‌اند.

چند روز بعد هم جسد پسرخاله مقتول، در شهرستان پارسیان استان هرمزگان کشف شد و مأموران آگاهی احتمال وقوع  یک جنایت را مورد بررسی قرار دادند. تا اینکه مأموران به برادر دیگر مقتول که به علت خرید و فروش مواد مخدر از یک ماه پیش به 25 سال حبس محکوم شده بود، ظنین شدند و با نیابت قضایی او را از زندان به اداره آگاهی منتقل کردند. در نخستین  تحقیقات برادر مقتول  منکر هرگونه اطلاع از موضوع شد اما  در ادامه با مشاهده مدارک و اظهارات شاهدان درنهایت به موضوع قتل برادر و پسرخاله‌اش اعتراف کرد و گفت که چندی قبل دایی‌ام به سراغم آمد و از من خواست تا به خاطر اختلافی که با برادرم دارد، او را به محلی به نام تلمبه خانه در منطقه رکن‌آباد لامرد ببرم تا او را گوشمالی بدهد. من هم برادرم را به بهانه مصرف مواد مخدر به آنجا بردم که در بین راه پسرخاله‌ام را دیدیم و او هم با ما همراه شد. پس از اینکه به آنجا رسیدیم دایی و پسردایی‌ام با ریختن سم در دلستر برادر و پسرخاله‌ام را کشتند و پس از آن هم اجسادشان را در وانت گذاشتیم و جسد برادرم را به شهرستان عسلویه و جسد پسرخاله‌ام را به شهرستان پارسیان بردیم و در آنجا رها کردیم.سردار واعظی گفت:  پس از اعترافات برادر مقتول 2 متهم دیگر پرونده هم دستگیر شدند و قرار بازداشت موقت برای هر 3 متهم صادر و آنها روانه زندان شدند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر