کد خبر 461627

تصمیم هولناک دانش‌آموز ممتاز بعد از کنکور

پسر ۱۹ساله که همه تلاشش را کرده بود در کنکور ریاضی موفق شود، وقتی آزمون را خراب کرد تصمیم گرفت به زندگی‌اش پایان بدهد.

 به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از همشهری، ساعت18 پنجشنبه گذشته گزارش مرگ پسری 19ساله به قاضی ساسان غلامی کشیک جنایی پایتخت اعلام شد. با حضور تیم تحقیق در محل حادثه معلوم شد پسری 19ساله خودش را از پشت بام ساختمانی 4طبقه به پایین انداخته و جان باخته است.

در بررسی‌ها مشخص شد که او دانش‌آموزی ممتاز و معدل دیپلمش 19و نیم بوده است. او یک سالی بود که خودش را در خانه حبس کرده و درس می‌خواند تا در رشته دلخواهش قبول شود و بالاخره روز کنکور رسید و وی سر جلسه امتحان که روز پنجشنبه برگزار شده بود حاضر شد.

اما ظاهرا او در کنکور موفق نبوده و نتوانسته بود آنطور که دلش می‌خواست به سؤالات پاسخ بدهد. همین مسئله باعث ناراحتی او شده و پس از آزمون و بازگشت به خانه به پشت‌بام رفته و تصمیم هولناکش را عملی کرده بود. وسایلی که وی با خودش به سر جلسه کنکور برده بود مانند مداد و پاک‌کن و... در پشت بام پیدا شد و در این شرایط قاضی جنایی دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی و انجام تحقیقات بیشتر را صادر کرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • پروین
  ۰ ۰

  با سلام
  اخه چرا با جون بچه های ما بازی میکنن
  چرا اینقدر امتحان رو سخت میگیرن که
  یه پسر ۱۹ ساله باید از جان خودش بگذره
  خدا ازتون نگذره

 • ناشناس
  ۰ ۰

  تنها راه حل حذف کنکور اینه که جمعیتی از ما پشت کنکوری خودکشی کنیم شاید مسولان به فکر بیفتند و جلوی مافیای کنکور را شکست بدن