کد خبر 447382

رسوایی قاچاق جنسی نیروی دریایی آمریکا

تحقیقات نیروی دریایی آمریکا نشان می‌دهد گروهی از ملوان‌های این کشور اقدام به قاچاق زنان برای بهره‌کشی‌های جنسی کرده‌اند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، تحقیقات نیروی دریایی آمریکا نشان می‌دهد گروهی از ملوان‌های این کشور اقدام به قاچاق زنان برای بهره‌کشی‌های جنسی کرده‌اند. 

وبگاه «میلیتری‌تایمز» نوشته تحقیقات نیروی دریایی آمریکا در خصوص اقدام گروهی از ملوان‌هایی که به قاچاق جنسی و اسکان زنان برای بهره‌کشی جنسی متهم شده‌اند از ژوئن ۲۰۱۷ آغاز شد. 

آغاز این تحقیقات از پیام‌هایی با محتوای جنسی کلید خورد که بین یک ملوان در بحرین و زنی در تایلند رد و بدل شده بود. اما تحقیقات نشان می‌دهند که ارتباط بین ملوان آمریکایی و این زن فراتر از رابطه‌ جنسی میان دو نفر بوده است. زیرا زن تایلندی خانه‌ای برای نگهداری و زنان برای بهره‌کشی‌های جنسی داشته و از این طریق منفعت مادی کسب می‌کرده است. 

اسناد دادگاهی نشان می‌دهد که گفت‌وگوهای میان این دو نفر به سرعت به سمت تجارت جنسی سوق پیدا کرده است. 

زن تایلندی به ملوان آمریکایی گفته قصد دارد «دختران بیشتری» از تایلند را استخدام کرده و آنها را برای تجارت جنسی در «بازار جذاب بحرین» به کار بگیرد. 

دادستان‌های نیروی دریایی آمریکا می‌گوید پیام‌های رد و بدل شده میان این دو نفر نشان می‌دهد آنها چندین زن را با پرواز از تایلند به بحرین منتقل کرده و آنها را در آپارتمانش اسکان داده است. 

میلیتری‌تایمز نوشته تحقیقات بر سر این پرونده به انجام تحقیقات بیشتری منجر شده و آشکار کرد که برخی از ملوان‌های آمریکایی تا چه اندازه درگیر تجارت جنسی در بحرین شده‌اند. 

این تحقیقات در طول سال‌های بعدتر نشان دادند که ملوان‌های آمریکایی آپارتمان‌هایی را که هزینه آنها از پول مالیات‌دهندگان آمریکایی تأمین می‌شد به مکانی برای این نوع تجارت جنسی تبدیل کرده‌اند. 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر