{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 417593

اریک ترامپ گفت آمریکا از نظر اقتصادی در دوران ترامپ به دستاوردهای فوق‌العاده ای رسیده است.

به گزارش فاکس بیزینس، اریک ترامپ با بیان این که اقتصاد آمریکا به لطف سیاست های پدرش در شرایط بهتری قرار دارد گفت: رویای آمریکایی دوباره بازگشته و زنده است. این را به وضوح می توانید ببینید: شرکت های بزرگی در حال ظهور و موفق شدن هستند؛ منظورم این است که اوضاع اقتصاد آن قدر خوب است که با یک ایده ساده می توان به یک دستاورد فوق العاده رسید و یک شرکت نوپا را به یک برند شناخته شده تبدیل کرد، این ها به خاطر کارهایی است که پدرم انجام داده است!

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، اریک در ادامه سخنانش مدعی شد که نه تنها کسب و کارها که تمام ارکان اقتصاد آمریکا در شرایط بسیار بهتری قرار دارند: شاید برخی فکر کنند این ادعاها فقط جنبه سخنرانی تلویزیونی را دارند اما پدرم عمیقا می‌خواهد کشور را به جایی که سزاوارش است برگرداند. قبلا در مسیر نارستی قرار داشتیم اما حالا این فرصت را داریم که همه چیز درست شود و همان طور که می دانید او به دستاوردهایی(در زمینه اقتصاد) رسیده که بی سابقه است.

پیش تر نخست وزیر فنلاند گفته بود که نظام اقتصادی کشورهای اسکاندیناوی نظیر فنلاند جای بهتری برای تحقق رویای آمریکایی در مقایسه با خود آمریکا است. یکی از اصلی‌ترین ایده های نظام رویایی اقتصادی که به رویای آمریکایی مشهور است، شانس برابر افراد برای تحقق آرزو ها و خواسته های خود است.

اریک در  ادامه با کنایه غیر مستقیم به این اظهارات نخست وزیر فنلاند گفت: ما همین حالا هم به دستاوردهای غیر قابل باوری رسیده ایم؛ رویای آمریکایی زنده است و قوی تر از گذشته ادامه خواهد داشت، می توانیم آن را محقق کنیم.

در شرایطی که نرخ بیکاری آمریکا به کمترین سطح نیم قرن اخیر رسیده و شاخص های بورسی نیز در یکی از بالاترین سطوح تاریخی خود قرار دارند، اقتصاد یکی از اصلی‌ترین مراکز مانور تبلیغاتی دولت ترامپ برای انتخاب مجدد وی در کارزار انتخاباتی نوامبر امسال است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری