کد خبر 305262

ادعای جالب ترامپ درباره شکست پوتین

دونالد ترامپ در جریان یک گردهمایی انتخاباتی در آمریکا ضمن انتقاد از عملکرد رسانه‌ها، گفته است در یک مسابقه فرضی بوکس می تواند پوتین را شکست دهد.

به گزارش اسپوتنیک، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در جریان یک گردهمایی انتخاباتی پیش از انتخابات میان دوره‌ای کنگره، ضمن تکرار انتقادات همیشگی خود علیه پوشش رسانه‌ها و عملکرد شبکه‌های خبری، مدعی شد که در صورت برگزاری یک مسابقه بوکس او می‌تواند ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه را شکست دهد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، ترامپ که در گردهمایی انتخاباتی در میان هوادارن خود در مینه‌سوتا واقع در شمال غرب آمریکا سخنرانی می‌کرد با انتقاد از رسانه‌ها گفت که رسانه‌های دروغین می‌خواستند کار را به جایی رسانند که من و پوتین را رو دروی هم در یک مسابقه بوکس قرار دهند، هرچند که به گفته ترامپ در صورت برگزاری این مسابقه بوکس او برنده خواهد شد.

پیش از این در جریان مذاکرات پوتین و ترامپ در هلسینکی، پایتخت فنلاند که اواخر تیرماه امسال برگزار شد، ترامپ گفته بود که به اظهارات پوتین در مورد عدم دخالت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعتماد دارد. این اظهارات با واکنش‌های گسترده و جنجالی در آمریکا روبرو شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر