کد خبر 529212

نمایندگان ایران و ۱+۴ در گرند هتل؛

نشست کمیسیون مشترک برجام آغاز شد

نشست کمیسیون مشترک برجام دقایقی پیش در گرند هتل وین آغاز شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، نشست کمیسیون مشترک برجام دقایقی قبل با حضور نمایندگان ایران و ۱+۴ در گرند هتل وین آغاز شد.

 در همین زمینه «سیدعباس عراقچی» رییس هیات ایرانی مذاکره کننده در وین درباره تازه‌ترین تحولات این مذاکرات گفت: پس از پایان دو هفته مذاکرات نشستی برای جمع بندی خواهیم داشت و سپس هیات‌ها مجدداً برای مشورت به پایتخت‌ها مراجعه خواهند کرد.

وی با اشاره به کاهش اختلافات در مذاکره گفت: چند موضوع کلیدی وجود دارد که باید حل شود و الان وقت آن است که مجددا به پایتخت‌ها رجوع کنیم تا مشورت‌های آخر صورت بگیرد و بعد مذاکرات را ادامه می دهیم.

به گفته مذاکره کننده ارشد کشورمان، چند موضوع کلیدی باقی مانده است که نیاز به بررسی بیشتر و تصمیم‌گیری در پایتخت‌ها دارد و امیدوار هستیم در جریان چند روز آینده صورت گیرد و در دور بعدی مذاکرات بتوانیم درباره این مسائل هم به جمع‌بندی برسیم.

این دیپلمات ارشد خاطرنشان کرد: چند موضوع کلیدی وجود دارد که باید حل شود و روی بقیه موارد توافق وجود دارد، روی متن‌ها نگارش خوبی صورت گرفته و لذا الان وقت آن است که رجوع مجدد به پایتخت‌ها داشته باشیم و مشورت‌های آخر صورت بگیرد و بعد مذاکرات را ادامه می‌دهیم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر